.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-05-17 20:09:49, FOrum

Tomek volá do zbraně

Tomek, hentý oný muž, co je lepší než celá Cenega, a který stvořil půl roku před onou neslavnou firmou češtiny na všechny DLC, volá po vytažení slovníků, klávesnic a naostřených jazyků z pochev ve jménu překladu jednoho ukecaného a velmi (údajně) dobrého modu do F3. Cituji:

V jednom skutečně dobrým modu je Quest: Duel, kde zbraně nic nezmůžou, bojuje se slovy. Pirát (macatej Ghůl) dává otázky, player odpovídá. Správná odpověď ubere život pirátovi, chybná playerovi. Můj "překlad" selhal a prohrál jsem.

Rekruti nechť se hlásí zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: CarlosOdesláno: 22:24, 17.5.2010ID: 7eb478Nahlásit Vaultmasterům
Nejmenuje se ten mod 'Monkey Island'? Neběží na jiném enginu? Není trochu stand-alone? Není takhle náhodou starší než samotná hra? :-D

To si musím stáhnout.
Autor: chekotayOdesláno: 22:27, 17.5.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
heh, no jo, je to možné. Něco takového jsem četl v prewiev k Monkey Island. :)
Autor: TomekOdesláno: 23:07, 17.5.2010ID: 6f9942Nahlásit Vaultmasterům
No, Smejki, dobrá reklama, pokud povede ke zdárnému konci. Tuším, děláš si z toho prču, ale já sem PROHRÁL! , nerad prohrávám s nějakým Ghůlem, ukecal mě řečima a mejch 115 atomovek v inventáři mi je k ničemu. Kdyby nikdo nepomohl, už sem vypracoval skvělý plán "pokus / omyl" a vyhraju, i kdyby čert na koze jezdil! Další info tam, kde se cejtim doma (Tvůj odkaz).
Jo a ten mod (druhé generace) se jmenuje: The High Sea Caravansery.
Autor: smejkiOdesláno: 23:11, 17.5.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
...
Autor: PsychoticOdesláno: 23:33, 17.5.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Máš tam prvních 9, zbytek zítra, dneska jsem trochu moc unavenej :-)
Autor: toudiOdesláno: 05:46, 18.5.2010ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
volá po vytažení jazyků z pochev
...
ani za svet, hoci rádioaktívny
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.