.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2011-11-15 21:00:35, Fallout 1.5: Resurrection

Fallout 1.5 Resurrection - start betatestu

(Snad) Dobré zprávy se na nás z moddingového pole řítí nejen z východu, ale také z domácích luhů a hájů, kde o sobě dává po dlouhé době vědět mnohými už téměř odepsaná modifikace. Před pár týdny začal betatest Fallout 1.5 Resurrection, jenž má za úkol primárně poladit nejen chyby, ale i obtížnost. Prvním betatesterem a tudíž i novým členem týmu je zkušený Fallouťák, brahmíňan a Taťka šmoula - JaW, jehož první dojmy po dohrání hry (a zároveň připomenutí, že MOD stále žije) si můžete přečíst přímo na stránkách modifikace.  
Ladění a úplné dokončení hry ještě chvíli potrvá, takže v současnosti není již třeba dalších testerů. Nicméně chcete-li přiložit ještě ruku k dílu a vydání hry uspíšit, sledujte další volné pozice, které se nabízejí...

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 01:49, 16.11.2011ID: 513b6eNahlásit Vaultmasterům
::bez_chlupu
Autor: chekotayOdesláno: 08:39, 16.11.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
::slza_v_oku
Autor: UranOdesláno: 08:44, 16.11.2011ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
Ze by prekvapeni na vanoce? :)
Autor: valcikOdesláno: 15:20, 16.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Svatý Atóm nás vyslyšal!
Autor: Tom9kOdesláno: 15:39, 16.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Tak to je skoro větší překvapení roku než Fallout of Nevad :)
Autor: Tom9kOdesláno: 15:42, 16.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Hmm příběh mezi F1 a F2. Tak to bylo i v FoN a pasovalo tam všechno suprově, tak se těším moc.
Autor: JaWOdesláno: 15:59, 16.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
To je dobře, že se těšíš, protože jsem tě navrhl jako jednoho z dalších betatesterů 8-)
Autor: VicOdesláno: 19:44, 16.11.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
,,tiše skintá,,
Autor: VicOdesláno: 19:44, 16.11.2011ID: 618f20Nahlásit Vaultmasterům
SAKRA-SLINTÁ ne skintá
Autor: valcikOdesláno: 20:34, 16.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Číslo 1.5 v názve modu som doteraz považoval za označenie pracovnej verzie, ale keď teraz čítam o časovej osi príbehu, konečne mi to docvaklo. :D
Autor: Tom9kOdesláno: 20:37, 16.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Tak tak. Když já nerozchodím Bethesdí Fallout 3 tak se Fallout of Nevada pro mě stal tím Falloutem 3.
Autor: yank3eOdesláno: 22:41, 16.11.2011ID: 51120eNahlásit Vaultmasterům
Tak na tuhle modifikaci se těším už od roku 2007, kdy bylo vydání na dohled... Doufám, že bude stát za to. (tak co, bude do konce roku? :D)
Autor: JaWOdesláno: 23:16, 16.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Mluvím sám za sebe, ale z toho co jsem viděl, tak do konce roku by to mohlo být přinejlepším kompletně dodělané a připravené k dalšímu betatestu.
Autor: RajoOdesláno: 10:56, 17.11.2011ID: 421f14Nahlásit Vaultmasterům
Nie je hry, na ktorú som sa snáď viac tešil. Držím palce!
Autor: ViSiOnAiROdesláno: 17:00, 18.11.2011ID: 6fe830Nahlásit Vaultmasterům
Huraaaaaa, huraaaaaaa, huraaaaaa!!! Ja uz se bal ze je to uplne mrtvy a mezitim se opravdu prace, super pekne prekvapeni! :)
Autor: HarleyOdesláno: 18:34, 18.11.2011ID: 60f21eNahlásit Vaultmasterům
Po dlouhé době kouknu na Brahmínku a tohle mě fakt hodně potěšilo! Někdy v minulém týdnu jsem si nevím proč vzpoměl, jak jsem spisoval pár postav do Ressu a koukal jsem na ne/mrtvé stránky... A teď to vypadá, že se budu moct vrátit do doby střední školy, kdy jsem se k F1 dostal... Jsem dojat... Díky.
Autor: chekotayOdesláno: 12:33, 21.11.2011ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
Harley žije!
Autor: ImirOdesláno: 13:24, 21.11.2011ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Konečně něco pozitivního v tomto roce. Těším se jak malé dítě na Vánoce.
A pak že Ježíšek není :o))
Autor: ArmyboyOdesláno: 19:34, 21.11.2011ID: 33a08aNahlásit Vaultmasterům
Teda, jestli tohle klapne tak mě asi čeká rozvod, neboť jakmile to nainstaluji, tak mě od kompu dostane jen smrt či dlouhodobý výpadek proudu, UPSku mám už připravenou, co kdyby nějaký sabotér, např. manželka vypla proud :-).
Autor: EdvinOdesláno: 00:19, 23.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Docela by mě zajímal herní čas.
Je to něco, co je projeté za jedno odpoledne, nebo to vydrží ( prozkoumávání všeho a plnění všech úkolů je samozřejmostí ) pár dnů ?
Autor: Tom9kOdesláno: 09:29, 23.11.2011ID: 41a986Nahlásit Vaultmasterům
Mno podle mě to vydrží na hodně dlouho, stačí se jen podívat na ukázkový úkol a na to kolik má možností, takže určitě to nebude nějaká ta večerní akce.
Autor: JaWOdesláno: 12:14, 23.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Já to hrál 14 dní v kuse, ale je pravda, že jsem zkoušel různé možnosti řešení úkolů. Samozřejmě jsem nezkusil všechny, protože je tam těch možností pro různé postavy fakt HODNĚ.
Herní dobu bych odhadoval jako u Falloutu 1.
Autor: EdvinOdesláno: 12:25, 23.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
V tom případě budu víc než spokojen.
Autor: valcikOdesláno: 13:02, 23.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Rátam s tým, že mod si odohrám najmenej desaťkrát, s rôznymi postavami. Kto zmaže Fallout po jedinom odohraní, nech sa utopí v FEV!
Autor: EdvinOdesláno: 17:07, 23.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Hele FEV není tak špatný.
V případě regulovaného množství, jde dosáhnout zvětšení svalové hmoty, odolnosti vůči radiaci a regenerace do takové míry, že bychom byli prakticky nesmrtelní !!! ( Nikdo by neumíral stářím ) Navíc bylo drastické snížení inteligence známé pouze u prvních explářů ( kterých je bohužel nevíc a ze kterých byla sestavena Vůdcova armáda ) a u pozdějších subjektů se tomu dalo snadno předejít a indeligenci dokonce zvýšit.

Takže já říkám: Dejte mi FEV!
Autor: valcikOdesláno: 17:45, 23.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..kukni jak dopadol Frank Horrigan. xD
Autor: EdvinOdesláno: 21:31, 23.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Proto říkám regulované dávky.
Vzal bych si jen tolik aby to ze mě udělalo kulturistu a dalo mi nesmrtelnost. :-)
Autor: toudi_sk to valcikOdesláno: 21:42, 23.11.2011ID: 618d92Nahlásit Vaultmasterům
valcik: Rátam s tým, že mod si odohrám najmenej desaťkrát, s rôznymi postavami. Kto zmaže Fallout po jedinom odohraní, nech sa utopí v FEV!

sa nediv, niektorí sú na to zvyknutý, F3 im príliš na výber nedal :D
Autor: valcikOdesláno: 22:00, 23.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Na ja, Failout 3 podlomil hernú disciplínu aj mne! Bál som sa, že mi ten paškvil znásilní oči, tak som ho radšej ignoroval. xD
Autor: EdvinOdesláno: 23:40, 23.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Přesně, v případě F3 mi přišlo, že příběh byl do hry vložen jen tak nějak aby se neřeklo. V.A.T.S. ztratil svůj původní účel a kulky létaly příliš pomalu. New Vegas už byl ve všem trochu lepší, ale stejně to bylo pořád špatné. ( Poslíček bez historie, z toho jsem byl fakt odvázanej ) Jediné co se dá na NV pochválit bylo první DLC Dead Money které bylo naprosto skvělé.

Strašně mě štve, že už se prakticky nedělají dobré izometrické RPG. Chybí mi léta 1996 - 2005, zlaté to časy.
Autor: JaWOdesláno: 11:04, 24.11.2011ID: 7fec2cNahlásit Vaultmasterům
Právě jsem rozvázal pracovní poměr s projektem Resurrection. Jednoduše jsme se neshodli na tom, jak by měl vypadat balanc zbraní, zbrojí a postav ve hře, který jsem měl dělat.

Pokud bude mít někdo hodně času nazbyt, ozvěte se jim na email nebo na fórum, ať to mohou dokončit.
Autor: ImirOdesláno: 11:05, 24.11.2011ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
Edvine ty jsi ale staromilec :o)

I mě chybí
Autor: EdvinOdesláno: 13:30, 24.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Samozřejmě že jsem a jsem na to hrdý.

Baldurs Gate, Arcanum, Planescape Torment, Fallout 1-2, Neverwinter Nights 1-2 ( ironií je, že na nich byly nejlepší právě datadisky ), Kotor a mnohé další, to byly ty pravé herní legendy.

Dnešní hry jsou situované spíše pro příležitostné hráče ( každý už má PC s internetem ) a ti nemají složité hry rádi, oni mají raději nějaké primitivní střílečky typu Battlefield. Je jedno co je to za sračku, když tam bude hodně krve, násilí a střelby, bude mít hra úspěch.

Kvantita nad kvalitou, tím se dneska řídí většina herních studií. Nevím kolik z vás hrálo třeba Rage, ale já jsem si při něm málem vyškrábal oči. Bohužel jsem ho i dohrál ( protože jsem tak nějak doufal že se to zlepší ) a teď toho i lituji. Hodně jsem se na hru těšil protože mi to hodně připomínalo Fallout a o to více jsem byl zklamaný a ti debilové se ještě odvažují tvrdit že je to jejich nejlepší hra. Je to nechutně lineární vykradačka Fallouta, vaše postava je němý, bezejmený nikdo a za celou hru, se nedozvíte proč se to stalo, jak se to stalo a ani jak to skončilo. Konec je přímo příšerný, protože to připomíná hru useknutou v půli. Když to shrnu, tak si ti "intelektuálové" mysleli, že když dají mutanty, samopaly a rychlá auta dohromady bude to strašně cool hra.

Dneska už to všeobecně stojí za houby a nevěřím že kdyby vznikne RPG které by se alespoň přiblížilo k stínu slávy Planescape Torment které ( po aplikaci HD patchu vypadá fak dobře i dnes ) navždy zůstane nepřekonatelnou herní legendou. ( Alespoň pro mě )
Autor: valcikOdesláno: 17:12, 24.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
Keď som zistil, že inštalácia má viac než 20GB, z ohľadu na svoj verný pevný disk som sa na Rage s prepáčením vysral. xD
Autor: Tom9kOdesláno: 20:03, 24.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Hmmm HD mod na Planescape Torment? To zní zajímavě. Já jsem to zkoušel a nějak mi to nesedlo, tak to zkusím s modifikací
Autor: EdvinOdesláno: 22:41, 24.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Jop, jedná se o modifikaci jenž ti bez omezení umožné mění rozlišení ( ideální je hru oddálit zhruba na úroveň Fallouta ), pak je tu další které doplní chybějící textury ( při takovém oddálení se pár věcí ztratí a tohle je zase obnoví a přidá i pár úžasných překreslení ) a pak ještě jeden mod který ( má dokonce podpořu pro český jazyk ! ) ti zvětší velikost textu a pár další nastavení, protože by to jinak bylo titěrně nečitelné.

Dobrá věc je, že hra nemá zápisy do registru, takže pokud máš svůj vlastní " Play disk " můžeš si od někoho půjčit jeho už vyladěnou verzi ( je zdlouhavé a složité nastavovat to všechno sám ). Já takovou verzi mám a protože předpokládám že vlastníš originální verzni ( narad bych byl nařčen z šíření pirátství ), klidně bych ti to uploadnul a posla odkaz ( nějakých 700mg ). Stáhneš, spustíš a můžeš hrát.

Pokud mě tady v brzké době někdo neseřve, že to tady nepatří a ať si to jdeme řešit jinak, klidně ti zde někdy během zítřka postnu odkaz.
Autor: valcikOdesláno: 17:54, 25.11.2011ID: 7fec2aNahlásit Vaultmasterům
..k High Resolution patchu je dobré doplniť aj mod, ktorý potom vycentruje GUI do stredu obrazovky, inštaluje sa samostatne.
PS:T má okrem ostatných kvalít aj výbornú hudbu, ďalšia poctivá prácička M. Morgana.
Autor: Tom9kOdesláno: 21:27, 25.11.2011ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Edvin: Díky za nabídku, ale teď mám momentálně rozehrané jiné věci a i se nějak nedostává volný čas.
Autor: EdvinOdesláno: 21:40, 25.11.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Sakra, dělal jsem to zbytečně :-)
http://www.uloz.to/11296128/planescape-torment-rar
Autor: HamOdesláno: 08:15, 2.12.2011ID: 607bbcNahlásit Vaultmasterům
Edvin->ale vubec ne, po zkouskovym si to velmi rad vyladeny zahraju:)
Autor: EdvinOdesláno: 13:14, 6.12.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Netušíte někdo kdy by to asi tak mohlo vyjít ?
Stihne se to do vánoc ?
Autor: EdvinOdesláno: 13:15, 6.12.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
( Míněn Fallout 1.5 )
Autor: JaWOdesláno: 14:57, 6.12.2011ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
Edvin - určitě ne. Tipuju to min. na druhé čtvrtletí, když nepoleví v práci.
Autor: MichalOdesláno: 00:06, 12.12.2011ID: 7fec8eNahlásit Vaultmasterům
Hosi hosi, tak tohle je u me uy dopredu hra roku skrz vsechny platformy KEEP IT UP!
Autor: Tom9kOdesláno: 07:36, 12.12.2011ID: 41a986Nahlásit Vaultmasterům
Již jen zodpovědět otázku hra KTERÉHO roku :)
Autor: hawkeyOdesláno: 09:32, 12.12.2011ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
Doufam, ze nam kluci nadeli hezky vanocni darek. :-)
Autor: Hro3aOdesláno: 21:37, 12.12.2011ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Hoj Edvin Nedělal jsi to zbytečně.:o))..dikess moc za omodovanej Planescape Torment
Autor: HerrerOdesláno: 09:12, 24.12.2011ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Edvin: Torment je naprosto unikátní hra a souhlasím s tebou, že asi úplně nejlepší hra všech dob. Tedy určitě nejlepší hra, kterou jsem kdy hrál. Fantastickej příběh, úžasná temná atmsféra a přitom spousta zvrácenýho a přitom vůbec ne hloupýho humoru. Byla to jediná hra, u který jsem byl regulérně dojat SPOILER a to ve chvíli, když jsem mluvil postupně se všema spolubojovníkama před odchodem do poslední lokace. Tak nějak jsem prostě cítil, že je vedu na smrt a že se tím vlastně dostávám na stejnou úroveň jako moje minulý inkarnace, který jsem tak odsuzoval za to, co ve světě natropili. Ale nedalo mi to, na jednu stranu jsem se bál. že tam sám budu bez šance a na druhou stranu jsem se s nima prostě jen sobecky nechtěl rozloučit a doufal, že to třeba nějak přežijem. Dopadlo to dobře:-) Já vím, že psát tuhle oslavnou ódu zrovna na webu, kterej miluje nade vše Falloutík, je tak trochu hřích, ale nedá mi to... Jinak díky za upload, hned jak přijdu domů, tak to rozjedu. A to mám prosím doma letitou krabičku se 4CD, kterou jako jedinou originálku tahám napříč bydlištěma a strkám ji domechaniky napříč operačními systémy:-)

Přál bych si jediný: Vymažte mi paměť a vytetujte mi na záda "Zahraj si Planescape: Torment" .
Autor: HerrerOdesláno: 09:15, 24.12.2011ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Přeju všem pěkný svátky;-)
Autor: EdvinOdesláno: 12:07, 24.12.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Herrer: Sakra chlape nemůžeš být ženská ?
Uvědomuješ si, jak NEUVĚŘITELNĚ sexy by pak tenhle tvůj proslov byl ? Torment je bezesporu téěř dokonalý ve všech ohledech a proto mě tak mrzí, už se nikdy nedokončí ten datadisk. Ono bylo tvůrcům jasné že konec hry nechává nezodpovězených spostu otázek a tak začali pracovat na datadisku, ale vlivem nějaké "nehody" ( podrobnosti nejsou známy ) se stalo, že přišli o 90% práce a tak už to nedodělali. Bylo by to ale skvělé, ještě jednou se podívat do sfér, ale tentokrát do takových tě lepším. Navzdory bezejmeného moc, pohyboval se vesměs jen v těch nižších sférách kde se vyskytovali převážně smrtelníci. Ku příkladu takový Trias byl jen jeden a byl oslabený dlouhým uvězněním, představ si, že by na tebe takových hošánků šlo pět a byli by v plné síle. Nebo se nějak aktivně zapojit do krvavé války, to by bylo... Bezejmenému zkrátka ještě zbývalo spoustu výzev. Jinak, kdyby to bylo možné, tak bych si s Tormentu nějak vytáhnul Anah a Dakkona které jsem řadil mezi své nejoblíbenější postavy. Anah bych si vzal ( vždycky mě strašně bralo jak se neúspěšně snažila zakrývat své skutečné pocity ), ale musel by zkousnout, že bude žít v domácnosti společně s Viconií z BG ( dvě nejvíce sexy postavy z her ). Z Dakkona bych udělal svého souseda nebo něco takového. Strašně rád bych s ním chodil kecat. Každopádně jsem na Tormentu strašně obdivoval to, jak je neuvěřitelně komplexní. Téměř po každém zahrání jsem objevil něco nového. Někdy to byly jen maličkosti co člověka potěší, ale jindy to byly fakt legendární věci, jako když jsem náhodou narazil na jednoho slepého lučištníka, který byl kdysi dávno jeden z mých společníků, nebo když jsem zjistil, že skrze lži o svém právém jméně můžu dát život nové osobě. Ach jo, svátky ve mě budí ještě větší nostalgii když si vzpomenu jak skvělé hry se kdysi vyráběly...
Autor: HerrerOdesláno: 15:45, 24.12.2011ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Edvin: Ty věci, o kterých píšeš jsem v Tormentu nikdy nezažil a to jsem žil v domnění, že mám Torment prolezlej skrznaskrz. Je to pro mě jen další motivace vrátit se asi po třiatřicátý zpět do toho úžasnýho světa. Je mi úplně jasný, že tyhle střípky navíc asi budou podmíněný přesvědčením a asi jen Ravel ví čím ještě jiným, ale i tak dík za ně;-) Ještě k tý Annah... Nechápu, jak se to vývojářům podařilo, ale mě přes čtení dialogovýho okna(to jak se Bezejmennému otírá o nohu) regulérně brnklo...:-D A jak jsem psal o tom dojetí. OK, přiznám se, že právě při týhle scéně mi dokonce slza ukápla a to nejsem žádná fňukna, ale kurva tvrdej chlap!:-) Jinak těch silnejch momentů tam bylo mnohem mnohem víc... Např. příběhy ze senzorickejch kamenů, hlavně kámen Deionarry byl hustá síla. Tuhle hru to prostě chce prožít, hrát ji v pomalým tempu a nechat se vtáhnout. Já když můžu, tak u piva do her zapálenejm kámošům Torment vnucuju, jak to jde, ale ta hra asi fakt neni pro každýho. A to nemluvim o mladejch hráčích... Tuhle jsem byl s kámošem na pivu a přijel za ním asi dvacetiletej týpek, jak miluje Fallout 3. Fakt zněl neskutečně zapáleně! Říkám mu, ať zkusí původní díly a bude stříkat. Že prej je zkoušel, ale nechytlo ho to. Dneska asi hráči fakt chtěj něco jinýho a dost mě to sere. Přitom izometrický RPG by stálo řádově mnohem míň, než všechny ty Mass Effecty apod. Představ si kdyby vypadalo aspoň jako Titan Quest a obsahem a propracovaností se blížilo Tormentu... Paráda. O něco takový se pokoušel Inquisitor, na kterýho jsem se hrozně těšil, ale bohužel, jak tam chtěli narvat to nejlepší nejen z příběhovejch RPG, ale i třeba z Diabla, tak to podle mě neukočírovali a vznikl z toho kočkopes. Sice kočkopes s potenciálem jako kráva, ale furt jen kočkopes. Mimochodem, zmínil jsi BG a já se přiznám, že jsem ho prostě hrál asi dvě hodiny a dost. Chyba byla, že jsem jedničku rozjel právě po dohrání PT a nějak mi to oproti tomuhle skvostu přišlo jak hra na kouzelníčky a zloděje a samý klišé. Stojí to hra za to, pustit se ještě do ní? Shrnu to. Celý to začal Fallout 2, kterej vyšel u prvního Levelu, kterej jsem si koupil po prodání Playstationa a zakoupení compu. Naprosto mě pohltil, ta změna oproti mainstreamovejm titulům byla pro mě neskutečná a chtěl jsem víc. Pak přišel Torment, u kterýho jsem snad dva roky čekal na češtinu a dodnes jsem Mawerickovi a jeho týmu vděčnej, že do toho projektu šli. Dokonalý dílo! Pak ten krátkej pokus s Baldur´s Gate... Potom Fallout 1 a pak najednou pro mě nebylo kam šáhnout. To jenom dokazuje, že tyhle hry byly víc než jen produkt, ale daj se považovat za umění. Arcanum fajn, ale už to nebylo ono. Wizardry VIII skvělá zábava, ale něco jinýho. Dragon Age? OK, ale že by mě to pohltilo. Ani ne... Kurva ať se k tomu tihle lidi vrátí a udělaj pořádnou a klidně nízkorozpočtovou bombu. Furt věřim, že by se prodávala. Joo, prostě časy, kdy "By gamers for gamers" nebylo jen bohapustý marketingový heslo, ty mi chyběj. Ať zhynou všichni ti manažeři s bodlinkama na palici, kteří v životě nahráli hovno, ale nejlíp vědí "co hráč chce"...
Autor: HerrerOdesláno: 15:46, 24.12.2011ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Edvin: Btw, jsem šťastně ženatej:-D
Autor: HerrerOdesláno: 15:51, 24.12.2011ID: 7eb416Nahlásit Vaultmasterům
Dokonce si pamatuju i ten Level, kterej změnil můj pohled na kult z Resident Evila a Silent Hillu na Fallout a vůbec věci od Black Isle. Ten zlomovej Level měl svítivě oranžový logo a na obálce nějakou Japonku:-)
Autor: EdvinOdesláno: 20:57, 24.12.2011ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Herrer: Miluje Fallouta 3, za to by zasloužil proplesknout...
Nechtěl bych tady nikoho urazit, ale Fallout 3 byl pro mě naprostý propadák. Nedomyšlený, slabý a krátký a ubohý lineární příběh, nudné úkoly a nezajímavé postavy bez charakteru. New Vegas byl už trochu lepší, ale pořád VELMI slabý oproti prvnímu a druhému dílu. Za 2 nejlepší RPG považuji Tormenta a BG2. Možná že by tě mohlo zajímat, že BG i Torment jsou ze stejného světa ( nebo spíše světů ) a tak tam platí podobná pravidla a dokonce sdílejí i hodně kouzel nebo předmětů. Velmi mě v BG2 potěšili zváště 2 předměty. " Čepel Dakkona Zertha " a " Vhaliorova přilba " :-) Jinak co se týče BG1 tak docela chápu že tě to docela rychle přestalo bavit. Příběh a hratelnost v BG1 se rozvíjí trochu pomalejí a než se člověk dostane alespoň za Nashkelské doly tak je to trochu slabší. Ale celkově je příběh na VELMI vysoké úrovni a hra opravdu stojí za zahrátí. Navíc mi přijde, že je grafika i animace na dosti nízké úrovni i při srovnání třeba s prvním Falloutem. Proto je tady úžasný mód jménem BGT ( Baldurs Gate Trilogy, zabíral mi skoro 12 G ) tento úžasný mód ti vezme grafiku, pohyby i animace z BG2 a převede ti je do BG1. Změna kvality je OPRAVDU drastická. Je to jako srovnávat vodu a víno, ale tím to zdaleka nekončí. Možností BG2 bylo, iportovat si svoji postavu z BG1 ( teď se opičí třeba v DA a ME :-) ) ale BGT ti udělá z BG1 a BG2 jednu jedinou plynulou hru. Vše je samozřejmě za plné podpory českého jazyka a pro člověka hrajícího to poprvé to znamená o hodně více než 100 čistých hodin hraní. To není jak těch 10-20 co nabízejí dnešní RPG.

Jo a já sám nosím jméno jedné z postav z BG ( ale píšu ho s jednoduchým V protože na všech forech a e-mailech bývá to s W už zabrané ), úžasný, egoistický rudý čaroděj.

Každopádně, jestli je BG1 dobré tak BG2 je grandiózní protože jsem podobně jako u Tromentu, nenašel jedinou věc jakou bych mu mohl vytknout.
Autor: kolemjdoucíOdesláno: 16:22, 19.1.2012ID: 70d162Nahlásit Vaultmasterům
Tak Ressurection si asi moc neužijeme. Než výjde, tak bude konec světa za dveřma.
Autor: byakuuganOdesláno: 10:31, 2.2.2012ID: 51b1ceNahlásit Vaultmasterům
Jak to vypada? Nejake info?
Autor: byakuuganOdesláno: 00:59, 12.3.2012ID: 7083a2Nahlásit Vaultmasterům
ahoj, any progress?
Autor: JaWOdesláno: 20:55, 24.3.2012ID: 51139cNahlásit Vaultmasterům
Už se to blíží 8-)
Autor: byakuuganOdesláno: 08:54, 27.3.2012ID: 51b1ceNahlásit Vaultmasterům
tzn.? V radech tydnu, mesicu nebo let? :-D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.