.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2015-11-13 07:59:25,

Jak moc chcete češtinu pro Fallout 4?

Server Překlady her se takto ptá fanoušků a formou ankety sonduje trh. Aktuálně to vypadá, že češtinu pro Fallout 4 chce asi 350 lidí. Pokud považujete absenci češtiny za opravdu závažný problém, tak tady máte šanci se projevit.

Pakliže vás štve podivné rozložení ovládacích kláves ve Falloutu 4, tak tady je skript, který by vám mohl pomoci.

Sdílet na Facebooku
Autor: zvědavecOdesláno: 21:52, 14.11.2015ID: 33063cNahlásit Vaultmasterům
Rozhovory jsou většinou tak tupé, že pokud umíte alespoň trochu anglicky, není překlad nutný. (Rozuměj, jsou psané jednoduchou angličtinou.) Za 8 hodin hraní jsem narazil pouze na jednu situaci kdy jsem nechápal o co jde. To bylo ale náhodné setkání nedůležité pro děj hry. Takže překlad do češtiny asi opravdu nutný není, protože kdejaké české děcko umí anglicky líp než já.

Na druhou stranu, překlad do češtiny by asi byl velmi jednoduchý a nějaké hráče by to možná přitáhlo.
Autor: ondrejekOdesláno: 21:13, 26.12.2015ID: 7eb53cNahlásit Vaultmasterům
Znalci anglického jazyka, skláním se před Vámi.
Je mi 67let a AJ neovládám. Studovat jsem měl zakázané a při dvou zaměstnáních a fin. situaci nešlo ani najmout učitele domů. Proto bohužel nemohu hry v AJ hrát.
Určitě nejsem sám a považuji doslova za sprosté, že se v ČR distribuji hry v cizí řeči a to ještě hodně draho.
zvědavče překlad je nutný a mimochodem děcka tuto hru hrát nesmí.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.