.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2020-11-04 10:11:12, stránky modifikace Fallout: Nevada

Fallout: Nevada - Fixed mod

Nedávno (18.8.2020) vyšla poslední neoficiální verze Fallout of Nevada s názvem "Fallout: Nevada - Fixed mod". Modifikace je ve verzi 2.0.2.3 ke stažení ZDE.


PŘEHLED VYDANÝCH VERZÍ:

Neoficiální (komunitní) verze:

(NEJNOVĚJŠÍ) Fallout: Nevada - Fixed mod. Je to "Fallout: Nevada - Fixed edition" + anglický překlad, sfall, Inventory Filter Plug-In, konfigurátor, High-Resolution patch a oprava chyb.(NMA fórum)
Fallout: Nevada - Fixed edition. V podstatě verze 1.02 s obnoveným obsahem a opravou chyb.
Fallout: Nevada - Crazy edition. Silně upravená verze 1.02 s dodatečným obsahem, včetně nových menších lokací, s novým společníkem - psem a několika easter eggy. Vyvážený soubojový systém. (Probíhá překlad do češtiny) (NMA fórum)

Oficiální verze:

v. 1.02 - oficiální finální verze. Vyšla v březnu 2015. (oficiální stránky modifikace - JEN V RUŠTINĚ)
v. 0.99b - druhá verze. Příběh se trochu liší. Obsah se liší přibližně 30-35 procenty (příběh, některé dialogy a úkoly, rozdíly v lokacích a finálních bossech).
v. 0.99c - testovací verze pro omezený počet uživatelů. Vyšla v srpnu 2014.
v. 0.99a - první verze, vyšla v dubnu 2011.
Demo verze - vyšla v roce 2009.

ROZŠIŘUJÍCÍ MODIFIKACE:

Companion Mod pro Fallout of Nevada Fixed mod. Modifikace přidává tři společníky do hry:

- Dogmeat (New Reno Train Depo)
- Jasmine z Black Rocku
- ghoulí společník Raster (Dead Hotel)

Instalujte do adresáře se modifikací Fallout of Nevada.

Fallout of Nevada Intro

Archiv článků na VŠB k této modifikaci.

Sdílet na Facebooku
Autor: KnedlikOdesláno: 19:25, 10.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
JaWe, ty jsi proste nezmar. Nedavno jsem se po modifikacich dival tez. Sonora je, myslim, uz pul roku venku, ale stale v rustine, jestli se nepletu. A v dnesni dobe remasteru bych se nezlobil, kdyby se nekomu povedlo udelat slusne,decentne a s modovatelnosti. Ale to uz je jina doba a jiny pribeh. Hral jsi ATOM RPG, da se to doporucit?
Autor: KnedlikOdesláno: 19:37, 10.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Vlastne, kdyz dokazali udelat remastr na Age of Empires, anzto jsou real time strategie v podstate mrtve, tak kdyz ted hezky Mrkvosoft koupil Bethesdu, tak by nemusel byt problem udelat remastr F1/F2, byt chapu, ze zdrojaky jsou, myslim, pryc a cely ten puvodni engine byl za trest. Takovy maly vlhky sen k 25. vyroci.
Autor: JaWOdesláno: 21:10, 10.11.2020ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
ATOM RPG jsem nehrál, takže ti neřeknu, ale mám to v hledáčku.

Ale zkus Disco Elysium. To jsem celkem úspěšně hrál do dob, než se mi posraly PCI-e sloty na MB a jedu přes integrovanou grafiku a nehodlám to měnit dokud mi neklekne něco dalšího :-D Pořád jsem nedohrál Nevadu a Megamod o tom ani nemluvě, takže si vystačím. Disco Elysium je hodně dobrý úlet se super dialogama.

Remaster Fo1/2? Tak to mě vůbec nenapadlo. Něco na té úvaze bude.
Autor: KnedlikOdesláno: 19:37, 11.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Jsem ochotny ti venovat svou 1050ti, jestli ti nevadi, ze je to Nvidia, ze jsi to ty, ale s tvym casem na hrani...je to mozna zbytecny, bo to bys se vratil na OoB :) Ja Nevadu nedohral, protoze a) nemuzu najit klic k podzemi a to ani podle navodu a za b) nedostanu se do zelezniciho depa, takze doufam, ze v te dalsi verzi uz to bude opravene. Megamod jsem dohral kdysi, dobrych deset verzi dozadu a byla to po certech dobra vec, takze se na tuhle posledni docela tesim, jen jeste nebyl cas. Tak nejak zjistuju, ze F2 je proste neco jako stare auto, nejezdi tak dobre ani nema tolik funkci jako novejsi, ale jsou v nem ty emoce. Ani Wasteland, ani Outer Worlds to nedokazaly zvratit. OuterWorlds hodne pripomina NewVegas, takze tajne doufam, ze dalsiho fallouta budou delat Obsidiani a Beth si necha Skyrim/elder scrolls a wolfa.
Autor: KnedlikOdesláno: 19:42, 11.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Mea Culpa, tobe jde primarne o desku, ne o grafiku, no, tak tu ti asi nedam :)
Autor: JaWOdesláno: 20:42, 11.11.2020ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Knedlik - ano, není problém s grafikou, ale asi s napájením slotu na MB, protože jsem koupil grafiku novou (napájenou jen se slotu) a stejně mi to nejelo a monitor vůbec nereagoval - no input signal (zkoušel jsem jak HDMI, tak DVI). U té původní grafiky, napájené ještě přídavným zdrojem, monitor alespoň nějak reagoval, takže jsem z toho odvodil, že to bude napájení. Moje MB má dva PCI-E sloty a nejede ani jeden. něco se prostě pokakalo, když synek zapínal Minecraft. Přetížená grafika asi :-D

Teď jsem zkoušel OOB a na low detaily teda nic moc a je to hnusné, takže nic. Zato Panzer Corps jede jak víno.

U Nevady jsem taky tak někde skončil. Ale byla to zábava, tak si to dám určitě ještě znova. nebaví mě načítat staré pozice.
Autor: KnedlikOdesláno: 21:01, 11.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Ktery panzer corps, jednicka jeste ujde, dvojku jsem uvazoval nad refundem, ale protoze chci, aby vysel jeste PzC3, tak jsem se na to vykaslal. Pro me ciste zklamani. Zato UoC2 je luxusni a plne doporucuju, ten novy datadisk mam pouze rozehrany, tak tam to neni zatim takove nadseni, ale treba se to rozjede. A OoB se mi asi proste trefilo do vkusu, zvlaste velke mapy, kdy mas aspon dojem, ze jde taky o neco strategickeho, nez jen taktickou mapu neznamo kde. Takze bych s tebou rad nekdy dohral Dnepr41 (uz nam ho zrusili btw, takze odznova).
Ano jak rikas, nejjednodusi je zkusit sehnat nahradni desku a otestovat to s tim. Na druhou stranu, pokud to neni nejaka spesl deska, tak furt je to dil mezi 1-2tis, coz jeste ujde (pro me asi furt lepsi, nez hrat, z principu, na integrovane). Pochybuju, ze to zvladl synek, spis to vypada, ze, jak rikas, odesel hw, nebo nestiha napajeni. Pokud mas jeste starou grafiku, muzes ji zkusit vratit, at vyloucis, ze je to novou grafikou, pokud by to delalo i se starou, tak asi ta deska. Ale to jen laicky pohled. Jeste to muzes dat do servisu a zaplatis litr stejne :D
Autor: JaWOdesláno: 16:06, 12.11.2020ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
PzC1, dvojka mě nebavila a navíc byla na moji grafiku už moc.
UoC jsem taky ještě nedohrál. UoC2 vypadá dobře. OoB mě moc neba a jak sem psal, tak se mi to ani moc dobře nehýbe na té integrované.

Nejjednodušší pro mě je se na to vysrat a nechat ten komp tak, jak je :-D Vůbec mě to nesere, že na tom nerozjedu novější hry, když mám takovou hromadu starých klasik nedohraných.
Autor: KnedlikOdesláno: 21:53, 12.11.2020ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
to sice chapu, ale zase chapej me, ze bych si s tebou po case zase neco rad zahral, nez nam to zase odumre na povinnostech :) Klasiky nerozporuju, ale jak vidis, tak pro tebe Elysium, pro me OoB, Outer Worlds...furt se obcas neco dokaze objevit a mile prekvapit.
Autor: Tom9kOdesláno: 13:44, 17.11.2020ID: 60f3a6Nahlásit Vaultmasterům
Zdar po dlouhých letech!

Díky za info. Mód jsem si stáhl a dohrál. Je to docela úleva netrápit si oči azbukou a vychutnávat si dialogy bez slovníku v jedné ruce a myší v druhé.
Oproti původní verzi 0.99a, kterou jsem hrál před 9 lety (...) mi příběh přijde koherentnější, což asi dělá angličtina, dále uživatelské rozhraní a množství unikátních předmětů bylo osekáno. Též i vizuálně bylo dost lokalit razantně změněno.

Kombinace s Sfall je super (kupř. automatické doběhnutí k cíli při melee útoku za cenu movement AP) a též na rozlišení 1920x1080 to vypadá pěkně. Už se holt Fallout někam posunul.

Je to jeden z top módů.
Long live Fallout
Autor: JaWOdesláno: 07:50, 9.3.2021ID: 513aa8Nahlásit Vaultmasterům
Jak vy to děláte s tím hraním? Já hraju Nevadu už podruhé (poprvé jsem skončil v Uranium City), teď jsem ve Vegas a už to hraju přes dva měsíce :-D

Na druhou stranu, vím, kde je problém. Nevada je fakt rozsáhlý mod, snažím se dohrát všechny vedlejší úkoly a navíc mě to nevtahuje do hry tak, jako dřív. Ale to už žádná hra.
Autor: KnedlikOdesláno: 18:01, 9.4.2021ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
To je skoda, mi to nadseni u F2 jeste porad zustalo. Je to bezproblemu hratelne i po 20 letech a nadech nostalgie tomu neubira, ani nepridava.
Autor: Odesláno: 01:21, 4.10.2021ID: 607d4cNahlásit Vaultmasterům
šlo mi rozinstalovat jen F2 Nevada Mod (Extended) HD 630.23MB v ruštině když jsem kliknul na angličtinu nezkousnul to avats pokud jsem dal ignorovat hrozbu stajnak to v angličtině nešlo jen černo (intro) a pak to padlo uplně . ale nezkoušel jsem dále přiinstalovávat nic ani nic z f2 , ale ruština šla ale umím trochu česky :DDD proto počkám na češtinu , ale dík za f1,5 ten je super , a f2 projekt byl taky pěknej, neplánujete i octopus do češtiny?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.