.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlik
Text: Ktery panzer corps, jednicka jeste ujde, dvojku jsem uvazoval nad refundem, ale protoze chci, aby vysel jeste PzC3, tak jsem se na to vykaslal. Pro me ciste zklamani. Zato UoC2 je luxusni a plne doporucuju, ten novy datadisk mam pouze rozehrany, tak tam to neni zatim takove nadseni, ale treba se to rozjede. A OoB se mi asi proste trefilo do vkusu, zvlaste velke mapy, kdy mas aspon dojem, ze jde taky o neco strategickeho, nez jen taktickou mapu neznamo kde. Takze bych s tebou rad nekdy dohral Dnepr41 (uz nam ho zrusili btw, takze odznova).
Ano jak rikas, nejjednodusi je zkusit sehnat nahradni desku a otestovat to s tim. Na druhou stranu, pokud to neni nejaka spesl deska, tak furt je to dil mezi 1-2tis, coz jeste ujde (pro me asi furt lepsi, nez hrat, z principu, na integrovane). Pochybuju, ze to zvladl synek, spis to vypada, ze, jak rikas, odesel hw, nebo nestiha napajeni. Pokud mas jeste starou grafiku, muzes ji zkusit vratit, at vyloucis, ze je to novou grafikou, pokud by to delalo i se starou, tak asi ta deska. Ale to jen laicky pohled. Jeste to muzes dat do servisu a zaplatis litr stejne :D
Kontaktní údaje