.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-10-24 08:27:55, Kontrarozvědka

Scany oné 93 procentní recenze z časopisu SCORE

Světe div se, dostalo se k nám z levé ruky 6 prima scanů od podnikavého člobrdy, který nechtěl být dvakrát vláčet tiskem, v zatraceně dobré kvalitě. Scany jsou uloženy na serveru ImageShack: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

A v komentářích zkuste diskutovat slušně - nebo vás šoupnem na experimentální patro s FEV káděmi, kde čirou náhodou velí nějaký Dr. Petr Schink.

Sdílet na Facebooku
Autor: MaDoKuOdesláno: 12:13, 24.10.2008ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
nnn
Autor: ratmOdesláno: 12:30, 24.10.2008ID: 618d90Nahlásit Vaultmasterům
Ten Three Dog na třetím scanu vypadá jak Zvelebil ;)
Autor: PaulOdesláno: 12:44, 24.10.2008ID: 511396Nahlásit Vaultmasterům
Wow, takže "Mysterious Angel" ! Ať žije Tukan.
Autor: hkigrswOdesláno: 13:11, 24.10.2008ID: 42455cNahlásit Vaultmasterům
Nejak jsem nepochopil co v recenzi ma znamenat na treti strane (str. 44) hnedle na zacatku veta o zvysovani vlastnosti.

citace:
"Pri kazdem postupu se hne automaticky jedna vlastnost, pridate si 17 bodu do skillu a povysite, nebo vezmete novy perk"

17 bodu do skillu, to je pochopitelne. SKILL = lockpicking, small guns, explosives atd
povysite nebo vezmete novy perk, to je OK

Ale, tomuhle fakt nerozumim, nebo je to blbe napsane nebo je to nejake divne...

vlastnost = SPECIAL = kazde zvyseni lvlu +1 do nejakeho nejvice vyuzivaneho attributu ? 20lvlu = +20 do attributu ? ehm, ehm...
Autor: ROdesláno: 13:18, 24.10.2008ID: 424628Nahlásit Vaultmasterům
"V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System) je skvělá věc a největší upgrade oproti Oblivionu"

"Čili Q. je méně než v Oblivionu..."

"Podobně jako v Oblivionu..., stejne jako v..., i v...., oproti...."

Já to j*bu :D
Autor: StanOdesláno: 13:35, 24.10.2008ID: 41d28aNahlásit Vaultmasterům
No výborně, tak jsem se dozvěděl, že je to o 3% horší než Oblivion :D

A já si naivně myslel, že to snad budou srovnávat s F1 a F2, jsem to hlava děravá, on ten název byla jen kamufláž :D
Autor: JaWOdesláno: 13:36, 24.10.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
hkigrsw: Presne u tohoto jsem se taky zarazil. Doufam, ze to je jen nejaky preklep, protoze jinak budem vsichni chodit po Washingtonu s postavama se vsema vlastnostma na 10.
Autor: buludOdesláno: 13:50, 24.10.2008ID: 705c36Nahlásit Vaultmasterům
To je jako nějaké recenze na Oblivion? Já ho třeba nehrál tak do hajzlu ať udělá normální recenzi, co mi to jako řekne stejný, větší , horší, měnší než v Oblivionu?
Autor: TrevizeOdesláno: 14:26, 24.10.2008ID: 3303e6Nahlásit Vaultmasterům
viz R.
Jdu si nainstalovat Fallout (FALLOUT!) 1
:D
Autor: HEXOdesláno: 14:43, 24.10.2008ID: 60f1b2Nahlásit Vaultmasterům
Super, zase tam šoupli obrázek z konce hry. Nebo asopň typuju, že je to ten s fotrem a pokecem o Project Purity.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 14:58, 24.10.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Jj to si vzpomínám, jak v recenzi na na Fallout 1 v levelu byl skrýn Necropolis a pod tim nápis ve smyslu "Nekropolis, mutanti, špína a... vodní čip." Neuvěřitelný, jak někdo může nahodit takovej spoiler.
Autor: krocanOdesláno: 15:52, 24.10.2008ID: 51fe5eNahlásit Vaultmasterům
Není to porušování autorských práv?
Autor: smejki - to krocanOdesláno: 15:58, 24.10.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
není porušováním autorských práv opakované rozplývání se nad plytkými podružnostmi, neřku-li kopírování recenzí? :-)
Autor: HerrerOdesláno: 16:02, 24.10.2008ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Novej level dává 10! Tak nevím jak vy,škarohlídi,ale já se raduju:-)
Autor: KharkowOdesláno: 16:18, 24.10.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Já se snažil... a moc... opravdu... :( ale to nešlooo, fakt to nešlo dočíst do konce...
Před rokem jsem si koupil (po 3 letech poprvé a naposled předtím pravidelně :) ) pLevel a nestačil jsem se divit, co druhá stránka, to reklama, kámoš si koupil Score (asi tam byla taky nějaká superduperhra) já mu ho hezky čmajznul a jal se srovnání Bioshockových vydání. Krom toho, že Score bylo daleko méně zapráskané reklamou a tím pádem bylo listování o několik tříd přívětivější, opravdu mě zarazilo jak naivně a hlavně superlativně všechny recenze čpí na sto honů.
Kde si internetové redakce nebraly servítky, tam nastupuje v papíru chůze po špičkách vzdáleně kolem kotle hraničící s promo popisem distributora.

Nevím jestli je to cílovou skupinou těchto měsíčníků, ale většina textu byla tudíž pod úrovní čitelnosti avšak s rizikem výbuchu běsnění a nepříčetností nad obsahovou stránkou recenzí "Co lže to hovado?!? Vždyť to není pravda!!!". :/

Čili můj subjektivní, svobodně vyjádřený názor minimálně na české "papíry" a jejich obsah zní že: "Dnešní herní papermagy tak jak stojí a leží jsou dobré leda tak pro fetky lepidla, anebo ve zmuchlané podobě pro náruživé jedince jakožto drsnější útěrka po stolici. Záměrně vynechám topiče, jelikož vzhledem ke složení papíru by jejich pálením škodili životnímu prostředí."
Autor: DrogOdesláno: 16:21, 24.10.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Hehé...
Recenze z levlu by se tu objevit nemohla ?
Autor: ToxarOdesláno: 16:52, 24.10.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
A proč jako? Vždyť to stejně hrát nebudeš protože je to brak....
Autor: DrogOdesláno: 17:03, 24.10.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Ty umíš číst cizí myšlenky ?:D " Frajer" !
Autor: ToxarOdesláno: 17:13, 24.10.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
sorry, tak to říkal někdo jinej. Ale každopádně si to kupovat nebudeš, protože je to krátký.
Autor: StormichOdesláno: 17:51, 24.10.2008ID: 522378Nahlásit Vaultmasterům
Ja jsem se tesil na fallout a ne na postapo oblivion :-/
Tukan se k Falloutu 3 sice priklani dost privetive ale umi to dost rozkecat, takze si myslim, ze po precteni si muzete udelat obrazek jak to bude vypadat a uz jen zhodnotite jestl ise vam to bude libit nebo ne. Kazdopadne to Tukan musel zhodnotit celkove jako hru a ne jako nastupce fallout, ikdyz se mi to taky prici... Proti jeho recenzim sem nikdy nebyl jen je popisuje jako kdyz ma rad jiny typy her. Na konci taky rikal, ze Fallout 3 faloloutery moc nepotesi, ze je to spise pro Bethesdofily(Oblivionfily) pro Tukana... Co me dost nakrklo, ze nejake celkem asi podstatne udalosti, nezmeni postoj obyvatele a to celkem bije do oci i u ostatni her, ale fallout to mel zmakly.( teda mozna az na nejake vyjimecne bugy).. NO proste se ted zase tesim na Fallout MMO :-)
Autor: vaultmanOdesláno: 18:01, 24.10.2008ID: 41d1c0Nahlásit Vaultmasterům
-------------------------
No výborně, tak jsem se dozvěděl, že je to o 3% horší než Oblivion :D

A já si naivně myslel, že to snad budou srovnávat s F1 a F2, jsem to hlava děravá, on ten název byla jen kamufláž :D
------------------------

Tleskám, znovu sem se pekne zasmal. Ocekavam dalsi zabavny komenty Stane :)
Autor: HenryOdesláno: 18:20, 24.10.2008ID: 7eb27eNahlásit Vaultmasterům
V LEVELu to hodnotily velmi,velmi kladne.Nejlepe to asi vystihuje posledni odstavec:

"Z celkoveho pohledu neni prilis veci,ktere by se daly novemu Falloutu vytknout.Cele dobrodruzstvi zapada do atmosfery predchozich dilu a znovu prinasi svet,do ktereho budete chtit vstoupit vic nez jedenkrat.Prostredky se mozna zmenily,ale zabava,stejne jako valka...je to porad stejna"

+ Ohromny,otevreny svet,skvely bojovy system,moznost zvolit si vlastni cestu,atmosfera puvodnich falloutu

- Nekdy AI protivniku i spolecniku nereaguje podle predstav,mapa by mohla byt prehlednejsi
-------------------
Jinak recenzi psal Radek Friedrich,velky blazen do F:)
Autor: ToxarOdesláno: 18:31, 24.10.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
to Henry.... Já bych ale měl zálem o scany:-) Score už mám, ale nechce se mi kupovat ještě level.
Autor: BerryOdesláno: 20:29, 24.10.2008ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
Mno Radek Friedrich je starej harcovník, toho je dobry brat v potaz
Autor: F3nNecOdesláno: 22:46, 28.10.2008ID: 42969cNahlásit Vaultmasterům
l0000000000l zve(d)lebil *irony* delam si srandu, hosi ze Sc()re a LEVEL su nejlepsi na svete recenzenti!!1 =D
Autor: Qwer95Odesláno: 10:23, 2.11.2008ID: 6f981cNahlásit Vaultmasterům
Kreténi co to skenujete!!! Si to SCORE kupte! dete do p--i!!!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.