.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kharkow
Text: Já se snažil... a moc... opravdu... :( ale to nešlooo, fakt to nešlo dočíst do konce...
Před rokem jsem si koupil (po 3 letech poprvé a naposled předtím pravidelně :) ) pLevel a nestačil jsem se divit, co druhá stránka, to reklama, kámoš si koupil Score (asi tam byla taky nějaká superduperhra) já mu ho hezky čmajznul a jal se srovnání Bioshockových vydání. Krom toho, že Score bylo daleko méně zapráskané reklamou a tím pádem bylo listování o několik tříd přívětivější, opravdu mě zarazilo jak naivně a hlavně superlativně všechny recenze čpí na sto honů.
Kde si internetové redakce nebraly servítky, tam nastupuje v papíru chůze po špičkách vzdáleně kolem kotle hraničící s promo popisem distributora.

Nevím jestli je to cílovou skupinou těchto měsíčníků, ale většina textu byla tudíž pod úrovní čitelnosti avšak s rizikem výbuchu běsnění a nepříčetností nad obsahovou stránkou recenzí \"Co lže to hovado?!? Vždyť to není pravda!!!\". :/

Čili můj subjektivní, svobodně vyjádřený názor minimálně na české \"papíry\" a jejich obsah zní že: \"Dnešní herní papermagy tak jak stojí a leží jsou dobré leda tak pro fetky lepidla, anebo ve zmuchlané podobě pro náruživé jedince jakožto drsnější útěrka po stolici. Záměrně vynechám topiče, jelikož vzhledem ke složení papíru by jejich pálením škodili životnímu prostředí.\"
Kontaktní údaje