.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-11-16 12:14:15, NMA fórum

Modifikujeme Fo3: Popisy předmětů v PipBoyi

Shady HatDnes si představíme další z užitečných modifikací. Komu chybí ve Falloutu 3 popis předmětů, jak tomu bylo u původních Falloutů, nechť zbystří své smysly. Je tu první verze modu s názvem Fallout 3 Item Descriptions od Mikael Grizzly vel Tagaziel, který popisy do PipBoye přidává. Dokonce mění zobrazení některých předmětů. Něco málo jsem pro vás natípal, ať víte, do čeho jdete:

Inventář: Shady Hat, Talon Combat Armor, The AntAgonizer's Costume, The Mechanist's Costume, Vampire's Edge, Scoped .44 Magnum, Ripper, Sniper Rifle, Pulse Granade, Laser Rifle, Hunting Rifle, Combat Shotgun, 10mm Submashine Gun, Assault Rifle, Blood Pack, Buffout, Cram, Jet, Mentats, Psycho, Rad-X, RadAway, Stealth Boy, Stimpak.

Obrazovka obchodování:
Mentats, Schematics - Nuka-Granade, Stimpak.

Mod má bohužel jednu nevýhodu. Při nízkém nastavení grafiky je popis rozostřený viz. nízká kvalita, ultra kvalita.

Stahujte z Fallout 3 Nexus.

Sdílet na Facebooku
Autor: KarelOdesláno: 13:28, 16.11.2008ID: 70d22eNahlásit Vaultmasterům
Všechny texty jsou anglicky ? Pokud ano, na co to je ? Půjde to vůbec nainstalovat na českou verzi hry ?
Autor: Anonymní řízekOdesláno: 13:30, 16.11.2008ID: 70cf70Nahlásit Vaultmasterům
skoda ze tohle se asi urcite nekamaradi s cestinou...
myslite ze by nekdy mohl tento mod (v te dobe uz jeste vylepseny) vyjit v cestine?
Autor: KeinOdesláno: 13:58, 16.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Tohle měla dávno udělat BETHSEDA!!
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 14:08, 16.11.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Udělat CZ verzi tohodle plug-inu by nemělo být nějak zvlášt náročný. Jestli se nepletu, tak předměty, který byly aji ve starších Falloutech mají stejnej popis. Jde někdo se mnou do překladu?
Autor: _Tom_ to AiMLEzZzOdesláno: 15:15, 16.11.2008ID: 619050Nahlásit Vaultmasterům
Já, stačí vytáhnout popisy předmětů a posílat mi je a klidně ti pomůžu s překladem. 209 310 109 -moje icq. Buedu tam dneska někdy k večeru.
Autor: MikiOdesláno: 15:40, 16.11.2008ID: 6fe762Nahlásit Vaultmasterům
Opět jako vždy, práci Bethsedy musí dělat fanoušci... vskutku skvělá firma. Hlavně že vám tam stříká krev a lítaj části těl, no neberte to :-?.
Autor: jaxOdesláno: 15:46, 16.11.2008ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Nestezujte si a budte aspon radi ze je do ceho ty mody vubec delat:P
Autor: gogolakOdesláno: 15:59, 16.11.2008ID: 611b1cNahlásit Vaultmasterům
To je právě to. Čeština a modifikace asi nejdou moc dohromady. Podle mě měli Fallout 3 u nás vydat normálně v angličtině a češtinu nechat na fanoušcích. Teďka mají fandové záminku žádnou češtinu nedělat, protože pořád lepší špatná čeština než žádná. Je to škoda, ta čeština, co je ve Falloutu 3 teď, je totiž při vší úctě dost otřesná. Shigor a spol. by to zvládli jistě lépe...
Autor: fuzziOdesláno: 16:43, 16.11.2008ID: 7f4dfaNahlásit Vaultmasterům
Ta angličtina ve hře je tak jednoduchá, že se to s češtinou ani nevyplatí hrát.
Autor: paaxOdesláno: 18:33, 16.11.2008ID: 614164Nahlásit Vaultmasterům
Aha, takže já si musí vlastně koupit hru za 1300 nebo kolik a udělat si z toho falouta až tehdy, když to modifikují fanoušci? Hmm, dobrá strategie firmy. Tak se šetří peníze!!!
Vždyť tohle mě absolutně demotivuje si hru koupit :-)))
Autor: paaxOdesláno: 18:47, 16.11.2008ID: 614164Nahlásit Vaultmasterům
Kdyby na tohle někdo vyfáral češtinu, bylo by to super!!! Tohle mi na F3 chybělo hodně moc.
Autor: FalloutOdesláno: 19:09, 16.11.2008ID: 6f7046Nahlásit Vaultmasterům
No je to sice nice, ale ja bych rad nejaky poradny Update, ktery odstrani nahodne padani HRY!!! Bethsoft nekde udelali velkou chybu.
Autor: SiusOdesláno: 20:11, 16.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Ono překlad by nebyl složitý a parta 2-3 nadšenců by to splácla přes víkend....

Ale celkově si víc vychutnám i filmy v originále jen s titulkama a to samé platí pro hry, kde je angličtina z 90% psanou formou, takže jednoduché na překlad, proto i co mám cze verzi nezapínám ji.
Často překladatel původní smysl textu dokáže překroutit k obrazu svému a pak nehodnotíme práci autorů hry, ale překladatele. Samosebou jde o detaily, ale z těch se skládá celek, proto english powa.
Autor: JustyOdesláno: 20:35, 16.11.2008ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Nechápu, proč nedali k assault rifle popis, který tam patří, vždyť to je bez jakýchkoli pochyb raný model HK G3A3 s dřevěným pažbením... :-/
Autor: smejki - to translatorsOdesláno: 22:21, 16.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
otázka je, jak je to udělaný...jestli jsou texty součástí obrázku zbraně nebo zda bylo vloženo pole s textoxým popisem pod obrázek....
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 22:43, 16.11.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Právě, je to udělaný jako obrázek (textura).
Autor: smejkiOdesláno: 23:56, 16.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
nó...tak si přemalujte obrázky, čechisti 8-)
Autor: DynkoOdesláno: 09:05, 17.11.2008ID: 70d03aNahlásit Vaultmasterům
lol, samej anglictinar v nasich koncinach:D
Autor: JustyOdesláno: 11:15, 17.11.2008ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Proboha, vždyť ta čeština je zmetek... s CZ do Fallouta 1 nebo 2 se to nedá srovnávat.
A ta angličtina je (narozdíl od F1 i F2) tak krásně bethesďácky primitivní, že to musí pochopit kdokoli se základním vzděláním.
Autor: LikvidOdesláno: 13:50, 17.11.2008ID: 5189f6Nahlásit Vaultmasterům
Justy: Zadna G3 to samozrejme neni - precti si co k ni pisou v muzeu technologie. Je to proste fiktivni americka puska. Ze grafik vicemene jenom obslehnul existujici pusku (konkretne CETME, nikoliv G3) uz je zase vec jina (i kdyz to mohl byt i zamer, ve smyslu ze ve Falloutacke linii USA zavedli CETME do vyzbroje. Je to sice pritazeny za vlasy, ale to je celej Fallout :)).
Ostatne combat shotgun je vizuelne dost inspirovana Spaginem, chinese assault rifle zase pripomina mix AK a RPD, Lincoln's repeater zase Henryovku.
Autor: DrogOdesláno: 15:41, 17.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Takže Lincolnova třista let stará opakovačka, kterou jsem si tak oblíbil, je taky fiktivní zbraň ? :((
Autor: chiquitaOdesláno: 16:16, 17.11.2008ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
Používám plugin Weapons renamed a tam se ta opakovačka jmenuje Lincoln's Henry Rifle.
Autor: LikvidOdesláno: 17:36, 17.11.2008ID: 5189f6Nahlásit Vaultmasterům
Drog: Ta byla urcite zamyslena jako realna Lincolnova puska Henry 1860, ktera je skutecne v muzeu v DC, akorat ji grafici z nejakyho zahadnyho duvodu zprasili pridanim predpazbi.
Ostatne Falloutovska casova linie se od realny tusim oddeluje az nekdy po 2. sv. valce.
Autor: JustyOdesláno: 23:16, 17.11.2008ID: 524b50Nahlásit Vaultmasterům
Likvid: No, nezdá se mi... od Cetme možná obšlehli kus u plynového kanálku, protože tam je předpažbí mnohem širší než u G3, ale zbytek je minimálně z 80% G3, mám doma model 1:1... a značně otlapkaný. :)
Autor: LikvidOdesláno: 02:04, 18.11.2008ID: 5189f6Nahlásit Vaultmasterům
Tak samozrejme to nemuzes brat tak do detailu :) Ani hry co si hrajou na "realisticky" vetsinou nemivaj dokonaly modely zbrani. Ta Falloutacka ma krom sirsiho predpazbi napriklad i jiny hledi (podobny tomu z G3), ale i tak je myslim ta inspirace zrejma. Jinak je to predchudkyne G3, takze se ji pochopitelne znacne podoba - viz:
http://gullyborg.typepad.com/photos/uncategorized/cetme.jpg
Ale to je fuk - popisek at uz s "CETME" nebo "G3" by byl nesmysl. Je to proste "R91" a nema smysl to resit.

Btw CETME/G3 plynovy kanalek nemaji, jsou to zbrane bez odberu plynu ;)
Autor: JustyOdesláno: 18:58, 18.11.2008ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Likvid:

No ty... já žil doteď v přesvědčení, že je gas-op, nikdy jsem neslyšel ani plk o tom (a nevěřil bych), že je to blowback. :-O

V každém případě máš asi pravdu, a to jsem byl na 90% přesvědčený, že to je jen tochu zprasená G3. :)
Autor: LikvidOdesláno: 01:23, 19.11.2008ID: 5189f6Nahlásit Vaultmasterům
A pritom je to pro HKacka tak typicky :) Odber plynu maj az na novejsich zbranich, predtim vsechno jen brzdili valeckama.
No ale myslim ze uz tu spamuju dost dlouho, tak toho radsi necham :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.