.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-02-17 19:21:22, stránky modu

Fan Made Fallout - Demo Alpha v. 0.1

Po dlouhých sedmi letech usilovné práce, autoři Fan Made Falloutu vydávají Alpha verzi tohoto modu. Tahle verze je dobrá leda tak pro modery a zvědavce, kteří už neví v čem by se vrtali. Mapa je prázdná, jak Necropolis po nájezdu mutantů. Jediné dvě postavy najdete, kde jinde než v hospodě a po rozhovoru na vás bezdůvodně zaútočí. Autoři prý alpha verzi vydali proto, aby jim hráči hlásili chyby s tím, že budou denně demo aktualizovat. Celé se mi to spíše jeví tak, že demo vypustili na světlo světa jen proto, že dokončení bylo jednoduše nad jejich síly a nejraději by, aby to za ně komunita dodělala.

Soubor s alphou je ke stažení zde, zdrojáky skriptů tu.

Instalace:
1. Přejmenujte C\Program Files\BlackIsle\Fallout2\data adresář na "data.bak" nebo "data.fak".
2. Rozbalte soubor zip do C:\Program Files\BlackIsle\Fallout2.
3. Spusťte soubor Fallout2.exe a začněte novou hru. Až se prokoušete přes úvodní videa, ocitnete se v City on the Coast Markets.

Za několik měsíců autoři slibují plnohodnotné demo. Zda se ho ovšem dočkáme je opravdu jen ve hvězdách. Tomuto modu osobně moc šancí na přežití v pustině nedávám. R.I.P.

Pozn. Pokud si soubor zip přeci jen stáhnete, nehledejte prosím v archivu žádné ESP soubory, tak jako jeden fanoušek na stránkách Duck and Cover, je to totiž demo pro Fallout 2.

Sdílet na Facebooku
Autor: JeštěrOdesláno: 21:40, 17.2.2009ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Radši jsem s tím ani nešel na NMA, páč tam by mě už asi zahryzli, ale...

Tahle alfa je snad nějaký zkurvený vtip. 1 obyčejnou mapu a 2 celkem tupé dialogy dáme u BGE se Zobem a Tyfem dohromady snad za víkend, pokud Tyfuz náhodou někde nešuká a Zob nemusí venčit papínkovy čokly. Co dělali těch údajných 7 let, típali hromady fake screenů a malovali / modelovali hromady zbytečných věcí?

Pokud je tam víc map / textu / grafiky (letmé procházení relevantních složek na HDD by tomu i nasvědčovalo), tak jsem se k tomu nedostal přes bugující exit gridy. Jak se může stát, že so-called tým neumí zprovoznit EG po 7 letech vývoje, když návody jsou na to přímo na NMA, to nechápu.

Hlavně že pablbi na NMA frflají ohledně BGE a Ressích neodladěných EN textů, ale bugující a prázdný mapy, to je OK.

Z těchhletěch EN vedenejch totálních konverzí asi obecně nikdy nic nevzejde, jen z "one man armies" typu SD, Last Hope apod., páč MR demo bylo též docela crappy, kdy dost hořelo v game/map designu, leč bylo alespoň chvíli hratelný.

Fucking disaster. :)
Autor: Hádej kdoOdesláno: 11:32, 19.2.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Ještěr: Možná bychom měli vyzkoušet můj kacířský nápad a pouštět ven vývojové verze, po tomhle totiž nebude moc důvěry ve fungování modů :D
Autor: ZobOdesláno: 13:56, 21.2.2009ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
Bez brblání frflání by fallout komunita nebyla fallout komunitou. Holt, laťka je vysoko :)
Autor: 1Odesláno: 13:03, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.