.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ještěr
Text: Radši jsem s tím ani nešel na NMA, páč tam by mě už asi zahryzli, ale...

Tahle alfa je snad nějaký zkurvený vtip. 1 obyčejnou mapu a 2 celkem tupé dialogy dáme u BGE se Zobem a Tyfem dohromady snad za víkend, pokud Tyfuz náhodou někde nešuká a Zob nemusí venčit papínkovy čokly. Co dělali těch údajných 7 let, típali hromady fake screenů a malovali / modelovali hromady zbytečných věcí?

Pokud je tam víc map / textu / grafiky (letmé procházení relevantních složek na HDD by tomu i nasvědčovalo), tak jsem se k tomu nedostal přes bugující exit gridy. Jak se může stát, že so-called tým neumí zprovoznit EG po 7 letech vývoje, když návody jsou na to přímo na NMA, to nechápu.

Hlavně že pablbi na NMA frflají ohledně BGE a Ressích neodladěných EN textů, ale bugující a prázdný mapy, to je OK.

Z těchhletěch EN vedenejch totálních konverzí asi obecně nikdy nic nevzejde, jen z \"one man armies\" typu SD, Last Hope apod., páč MR demo bylo též docela crappy, kdy dost hořelo v game/map designu, leč bylo alespoň chvíli hratelný.

Fucking disaster. :)
Kontaktní údaje