.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: JaW
Text: Amaroun - když to takto bezmozkovitě vytrhneš z kontextu, tak se nediv, že to pak nechápeš. Tady je to celé:

Tuček: Srovnávání FNV a F3 vyplývá z toho, že jsem v průběhu psaní preview dohrával F3 GOTY. Ta hra je parádní (že je balení drahé a že mělo přijít o rok dříve, to je jiná kapitola). Ale JE rok a půl stará. Na některých aspektech hry to prostě je vidět (a leckdy bylo už v době vydání F3). Když se s odstupem k jakékoliv hře vrátíte, některé věci vidíte jinak.

Já: \"Failout 3 parádní hra určitě je (určitě ne bez modifikací, bez nich je opravdu na 70%), jen je to velmi špatný Fallout. Takže kdyby se to jmenovalo Oblivion with Guns: Postapokalyptic parody, nikdo tady neřekne ani bž. Hra jako taková se mi docela líbí (hrál jsem i Morrowind a Oblivion a všechny hry mám v originále), ale když mi někdo řekne, že je to důstojný nástupce předchozích dílů, koleduje si o pravou českou přesdržku 8-)\"
Kontaktní údaje