.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Hellbilly
Text: Tak ja som ale dopadol...nádhera :D

Uzavrel by som to takto-nikdy predtým som nič nepísal a nemal literárne ambície. Jediné, čo primälo k prihláseniu sa do súťaže bola chamtivosť :D Tým pádom som si s logickými karambolmi hlavu nelámal. Výtky beriem. Len pár vecí:

Pripadá mi, že som radšej mal poslať s á-stránkovou poviedkou aj 4-stránkového sprievodcu alebo čo, lebo to vyzerá že recenzenti nevedia nejak preniknúť do mojej zvrátenej mysle. To, že hlavný hero niečo žiada neznamená, že to nemá. Odpovedať na ponuku \"Všetku výbavu vám zabezpečím\" odpoveďou \"Ja všetko mám.\" je gayné. Chamtivosť rulez.

Aurtor si samozrejme bodné zranenie predstaviť vie. Vždy som to mienil tak, že ten oštep mu spôsobil viac-menej povrchové zranenia. Lenže, všetko je to podané v myšlienkach paranoidného postapo debílka, ktorý vie o anatómií minimum a myslí hneď na to nejhoršie.

A viky, skúsenosti z pobytu vonku samozrejme mám (aj keď na púšti som nikdy nebol), a neviem načo som písal že hlavný Satanáš našiel v jaskyni prameň, okolo ktorého je postavená osada, keď prvé čo mi vyčítaš je že žijú zo vzduchu.

Fallout 3 neľúbim ani nijak neformoval moje prežitky.

Aby bolo jasné, nechystám sa byť HT tohto ročníka a sťažovať sa na nepochopenie môjho veľdiela, keď sám viem, že to nie je nič moc a ako vravím, z nelogickosťami som sa neštval, hlavné bolo pre mňa ju dopísať. Ospravedlňujem sa Tine za pobúrenie a ostatným členom poroty za zvýšený tlak, hladinu žlče alebo iných telesných tekutín. Môžem vám len odkázať, že sa o rok vrátim ;D

Kontaktní údaje