.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tina
Text: Já strach nemám, vím, že by mi otec neublížil, je to přece muž víry a rozumu. Jen jsem opravdu úplně mimo, hodnocení nemohlo přijít v (pro mě) horší chvíli, což mě nesmírně mrzí. Jsem ráda, že přežívám, natož ohodnotit každou povídku tak, aby to za to stálo, tzn. začít tím, že si ji znovu proletím a vzpomenu si, co mi na ní vadilo. Takhle oslovím jenom opravdové zájemce a vzhledem k tomu, že brahmíňané jsou hrozné stydlivky a radši než konstruktivní kritiku mají nadávání, moc námahy s nimi mít nebudu : ) Jinak mně se Childkiller líbil, samozřejmě až na to, že konec byl naprosto nesmyslný, jak už jsi kdesi a kdysi zmínil, sotva budou vyvíjet natolik náročné úsilí ochránit dítě jenom proto, aby to nakonec dopadlo tak, jak to dopadlo (nechci spoilovat), to mohl přece udělat kdokoliv, kdo by v tom sklepě na Childkillera číhal. Tím to u mě povídku výrazně poškodilo, přece jenom je jakákoliv pointa lepší než otevřený konec, ale dobrá pointa je k nezaplacení, nicméně ve společnosti povídek více nebo méně ZCELA defektních, se mi tahle líbila, stylem psaní především, navíc byla jedna z mála na chvostu, které ovládají přímou řeč, což je u jiných meta, které nedosáhnou asi nikdy. A sympatická délka ji staví vysoko nad perly kynologického typu.
Kontaktní údaje