.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Miro
Text: Vezmu to hezky najednou.
Tina: Děkuji. Tobě by samozřejmě otec nikdy neublížil, protože jsi v té prachbídné pustině jediná světlá tečka svědomí. (btw. zaráží mě (ale i těší mě), že chválíte gramatiku - korekce byla jedno čtení jinak nic...)
соф: Jsem rád, že se líbilo. Den \"nepovstal\" jen tak, ale protože to bylo úplně poslední dítě celýho města.
valcik: Psal jsem to už v jedné diskuzi tady. Mario Puzo je mnou nejčtenější autor (mám od něj prakticky vše). Inspirace nebyla záměrná, ale zkrátka to člověka ovlivní. Termín lupara jsem použil, aby v té části nebyly dvě zbraně najednou označovány jako brokovnice.
Tina 2(o ventilu): Přesně to si myslím. V té době jsem zkrátka potřeboval vypnout a toto bylo ideální. Lepší než kdybych je vraždil reálně... :D
Paja: Omluva neměla být ani tak omluvou. Spíš to mělo naznačit, ať jsou čtenáři povznesení nad věc a neberou to vážně.
...
Zkrátka snažil jsem se to udělat v jistém smyslu falloutovské. Je fallout zlý a nechutný, když se tam dají vyhazovat děti do vzduchu? (Samozřejmě kvalitativně je to jiná liga.)
Bůh žehnej vám všem. :)

Kontaktní údaje