.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Feidias
Text: Mě poslední dobou vadí souboj dobra a zla. Přijde mi to jako jedno z možná největších klišé, které je prostě všude a objevuje se i v FNV. FNV není úplně černobílý, ale stejně jsou NCR prostě ti dobří skauti a Legion jsou hajzlové. Líbí se mi víc ty ojedinělé případy jako Zaklínač (hru jsem ještě nehrál), kde jsou frakce (nebo strany) co sledují své cíle a nejsou prostě uplný zvrhlý hajzly na první pohled, co nemají světlého místečka v duši, ale uskupení s uvěřitelnějšími motivy. Třeba ale podotknout, že je to jedna z mála věcí co se dá FNV vytknout z mé strany, protože jinak tam ty frakce jsou jako vedlejší. Jsem rád, že tu zaznělo hodnocení Mass Effectu protože já ho hrál až teď po Falloutu a přesně, jako líbí se mi jak je to udělaný, má to výbornou hudbu a atmosféru, v tom je pokrok úplně jasnej, ale rozhovory a celej příběh byly proti Falloutu úplně hluchý a 1001x viděný a těch rozhodnutí co ovlivní vše jsem až tolik nezaznamenal, narozdíl od FNV, kde jsem poprvé měl pocit, že reklamní heslo - odvíjí se od vašeho rozhodnutí skutečně platí.
Kontaktní údaje