.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Feidias
Text: Moc jsem toho nečetl, spíš jsem viděl videa s trsunami, kde byl komentář that is unbelievable, tak jsem si radši vypojil sluchátka. Nebyla to pěkná podívaná a ačkoli nemám až tak velký rozhled a ve Fyzice a Chemii jsem nikdy nebyl příliš zdatný, věřím, že jde o neštěstí velkého rozsahu i přesto, že to média podávají vždycky tak, aby to divák prožíval sice intenzivně, ale moc u toho nestihl nepřemýšlet. Selsky bych si říkal, že kdo jinej by to měl mít víc promakaný než Japonci. Děkuju za tenhle informativní článek a doufám, že to tak je! Chtěl bych tu ale taky napsat a nechci tím šířit nějakou paniku a mlít nesmysly a spíš ten pocit, který to ve mě zanechalo. No chtěl bych napsat, že po shlednutí Vláken (filmu o jadrné válce a událostech po ní, který je brutálně realistický a bylo mi po něm blbě ještě 5 dní) jsem stejně vždycky docela nervozní když se děje cokoli okolo jádra, protože tam bylo celkem jasně vidět, že tyhle věci nemají hranic. Ale jo věřím, že jde o úplně něco jiného a snad to mají pod kontrolou a nemůže se stát nic hrozného, otázka ale je jestli tyhle věci vůbec jde mít pod kontrolou. Myslíš si Chakotay, že se dá vždycky se vším počítat a nikdy nemůže dojít k něčemu tak závažnému aby to byl průser? Omlouvám se jestli je tohle přiblblý, ale myslím, že to aspoň vyjadřuje normální selskej názor.
Kontaktní údaje