.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Justy
Text: Maryo, s tvým příspěvkem si tu nikdo nehraje, a už v žádném případě Smejki. A nauč se rozeznávat urážky a prostá konstatování faktu - pokud okamžitě souhlasíš s jakýmkoli na koleně uplácaným nesmyslem, pokud nahrává tvým konspiračním teoriím a obsahuje dost pasáží, které nechápeš, ale zní zasvěceně, tak "hovád" je velice mírný titul, mě napadá hromada přiléhavějších. Že to není pravda? Zkus si ještě jednou přečíst některé příspěvky, na které reaguješ. Tebe, Jindru a miliony vám podobných spojuje jedno - na jednu stranu obviňujete všechny, kdo s vámi nesouhlasí, z obhajoby "matrixu", nedostatku samostatného myšlení a ze stádovitého chování, na druhou stranu slepě a s chutí sežerete libovolný blábol, který vám tady vybliju za dvě minuty, pokud si dám jen trochu práce a nechám ho vyznít dostatečně podbízivě. Tohle je můj poslední příspěvek na dané téma, protože nejsem masochista a debaty tohohle typu mě dokážou navýsost nasrat, ale proboha tě prosím, zamysli se nad tím, kdo tady sebou doopravdy nechává manipulovat.
Kontaktní údaje