.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Rostiro
Text: Tak já nevím vzhledem. To je právě komické ty letadla (WTC) ze stejného destinace i do stejné destinace letěli (samozřejmě jedno patřilo UA a druhé AA) . Takže letoun, které ve své "3 class" specifikaci nabízí místo pro 184 lidí a oni tam nacpou 56 +11 členů posádky tak to pro ty cestující muselo být hodně velké VIP :D. A stejně si myslím, že používali standardní "2 class" s 224 místy. Tak mě rozhodně přijde Ekonomičtější i logičtější použít menší letadlo např. zmiňovanou 737NG které ve "2 Class" specifikaci, které mají místo pro 126 lidí.

Pak mě napadlo, že problém by mohl být dolet, ale u 737-700 těch 3000nm není žádný podstatný problém.

Na Boeingu jsem dal příklad, ale pro jistotu uvedu, že UA používá A319/320 a AA používá 737-900 (u té bych ten problém s doletem viděl reálně)

Když už tu řešíme OT, tak sem to tu uvedl, protože mě to přišlo zvláštní, že ty letadla lítali v podstatě prázdné. Samozřejmě mohl být nějaký výkyv. Ale pokud to byl dlouhodobý stav, tak by si někdo zasloužil nakopat do pr.... :D
Kontaktní údaje