.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Armyboy
Text: Díky všem co přispěli do diskuze.
Po přečtení této diskuze a dalších fór a stránek jsem se utvrdil v tom, že hlavní průser je v procesorech.
kdo má 2 nebo nedej bože 1 jádro tak ten si mezi zmáčknutím klávesy a pohybem postavy na monitoru může v klidu jít udělat kafe a ještě stihne vyluxovat celý byt :-).
Obecně kdo má 4 jádrový srdce tak těm to docela jede, pokud k tomu mají i slušnou grafiku, tady viz Lumpyjak jemuž jako jedinému to jak takž jede.
Nebo jako jediný to jsem ze všech lidí co čtou tuto diskuzi napsal - aby mě někdo pak netahal za slovo :-).
A jinak souhlasím s většinou, vydat hru která není optimalizovaná i na pomalejší stroje je hnus a taky jsem rád, že jsem si jí zatím nekoupil, ta nehratelnost mě mrzí a další info např. od JK (že to je jen obyčejná koridorovka) nebo od Melichora ohledně 2 měst, pár NPC a 1 bosse, mě taky moc na klidu nepřidávají.
Osobně uvidím až vyjdou opravné patche a cena spadne na rozumnou hranici vzhledem ke kvalitě hry, kdo si počká, ten se dočká :-).
Kontaktní údaje