.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tina
Text: Páni! Už dlouho jsem nezažila tak vztahovačného autora (a to jsem jedináček a navíc býk, takže vztahovačná velmi). Osobně si myslím, že kritika byla věcná (nechci si představovat autorovu reakci například na utahování si porotců Vidoucích, jejichž komentáře jsou často pouhým posměchem a konstruktivního v nich není nic). Pokud šlo autorovi především o hodnocení někoho nestranného (tzn. ne známých) a ne primárně o účast a výhru v soutěži, pak se mu, podle mého, hodnocení dostalo. Já si například nejsem vědoma ani toho, že by mě autor znechutil, ani toho, že by mě urazil (silná slova, která ve mně vzbuzují neodbytný dojem, že uražen je spíš autor), a podobně si nejsem vědoma toho, že bych jako znechucená nebo uražená vystupovala. Pokud má autor dojem opačný, pak se omlouvám - není to tak. Povídka se mi líbila, to jsem napsala už několikrát, veřejně i soukromě. Dlouhý komentář autora výše urazil spíš povídku samotnou, než kohokoliv z hodnotících - což je mi líto, protože podle mě Rodový proud tak, jak jsem ho pochopila a přijala, žádný rozbor nebo "omluvu" sebe sama nepotřeboval. On prostě bavil.
Kontaktní údaje