.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: hipik
Text: kazda hra si u hraca najde poradie a miesto podla okolnoti a casu ked sa k nej dostane,dnes uz nedokazem hodnotit hry nejako viac zasadne a svoj nazor prilis nepodsuvam,hral som aj ine hry, vsetky mass efekty,deep space,crysis,wisch,,miror ,dishonored a paradoxne biosockaz nedavno stale som si stym nevedel poradit zacal som poslednym,u mna je to vzdy o okamihu ked prestanem vnimat ovladanie hry a ponorym sa do atmosferi danej hry,pokial sa nervujem z ovladanim vzdy mam problem,prvy wischer a ktorysi assasin stale nemam dohrate,ale ako vravim.uz som v hodnoteniach opatrnejsi lebo cim dale su hry vecsie a ich moznosti zaujat uz niesu cielene len preznalcou serie,far cry 4 a1 ma bavili,2 a 3 nie, falout 3 ano bavil ma a zabaval som sa aj na datadiskoch,new vegas tiez vzdy nastastie pre nieco ine, zvecsa preto co som tam necakal,metro som zatial zvladol len prve a v hodnoteni som radsej neutralny,prislomi zaujimavejsie singularity,no zazitok s prveho S.T.A.L.K.E.R.A si asi uz nezopakujem,viem ze za moju gramatiku si teraz vysluzim posmech,ale ja ju jednoducho neviem a ak sa chcem o par postrehov podelit musim to zniest
Kontaktní údaje