.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ejw
Text: Ve Dračím řádu? Tak to se ti nedivím :/ :D To musí pořádně ..ehm.. naštvat :D

Není to tajemství :)
Já se přiznám, já jsem teď hrozně dlouho nepsala. Nastoupila jsem na výšku, dvojobor, všechen čas šel do háje a já jsem teď tři roky nenapsala ani čárku. A teď mě to zas chytlo, povzpomínala jsem, kde se dělo... A pak jsem nevěděla, co dál. A pak mi ve dvě ráno nedal spát jeden (docela blbej) nápad, tak jsem to "dílo", co jsem poslala sem, splácala za tři večery a ani si to nestihla po sobě opravit. :D

Jako psalo se mi, i po té době, docela dobře. Až na to, že jsem si dodatečně vymyslela docela dobru scénu, dokonce i napsaná vypadala dobře, ale pak jsem nevěděla, co dál. Po ní, asi v půlce povídky, jsem se zasekla a prostě dál to nešlo. Postavy, které už tak jednaly docela plytce, se prostě nemohly dostat do koce, aby to bylo uvěřitelné. Prostě jsem přepisovala scénu potom, pak jsem přepisovala tu samotnou scénu, sežralo mi to celej jeden den, až jsem to vzdala a prostě jsem to smázla. Docela mě to mrzí, ale třeba ji použiju jinde. A pak teda jsem měla problém s časem :D Nestíhala jsem a konec jsem psala narychlo a je tam kvalitativní pokles :/ A pár chyb a překlepů :D
Kontaktní údaje