.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlik
Text: Mily JaWe, tak to jsme dva, i ta decka o dvou kusech by sedela :) ale jak vidis, tak ani tebe, ani me to nezastavilo od hrani, jen je to trochu jako skorapkovani :) najit kulicku pod spravnou skorapkou...Nu, je to trochu skoda- nic proti Chekymu a Larpovani, clanky jsou koneckoncu krasne, ale nakonec spolu s literarnimi veledily je to tu trochu pod palcem cekistu, proto asi trochu snaha to nabourat necim, co si mohl uz kazdy najit sam drahne casu nazpet. Crazy Edition me navnadilo, ale docela se tesim na Last Hope, to me vylozene nasralo, ze to neslo dohrat skrze bugy. (Kingdom Come a Witcher3 mi stale sedi v knihovne a myslim si, ze jsem to proste odepsal, bud to budu hrat epizodne behem vanocni dovolene, nebo mam proste smulu, zlaty Fallout2 a nebo tahovky). Zato OOB je ted vasen. Kdyz vysel Panzer Corps, byl jsem rad, za volne pokracovani PG, ale sralo me chybejici pacificke bojiste, i trochu ten system mechanik ala PG2, OOB ukojilo temer vsechny me PG pudy :)
Kontaktní údaje