.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Knedlík
Text: No ja ted nasrane vypnul U.S. Marines, ta hra ma genialni zpracovani na 2018, neni to tak dojebane jak Panzer Corps, pravidla, jakztakz (v namornich furt plavu) a pak jsou tam takovy faily jako jeden lehky kriznik ti odpali celych 9hp na transportu, pricemz ja jsem nedal zatim za vic jak 5+HP (a to vynecham, ze TP je mezi flotilou 15 lodi u pobrezi, takze jak rikas, v realu by se stahl, nebo sel ke dnu), je to krasne mixnute z Panzer a Pacific generala, supply mechanika z Unity of Command, v grafice Panzer Corps. Jednotky by chtely jeste poladit, ted v US marine nemuzu nakoupit namorni jednotky vubec,ale tak to je klasika u Slitherine(900 jednotek, hura, oh wait- 6narodu/14categorii zbrani)....dale, mapy, zbytecne male ala Panzer Corps, hybes s divizema, sborama a ne, ze pak celou svou armadou dobyvas ZASRANE TOKIO!, kurva, kdyz uz kopirovali pacific generala, tak ten posledni fight byl epic, vcetne souteze s rusakama (ale zase jim dam kredit za Leyte), dale nekolikrat preskinovane mapy, skriptovane sceny, kdy se jednotky narodi vedle tebe (facepalm) a pak prenos jednotek do dalsich kampani, kdy je tam 1+1 a nemci maji 1+2 kampane, to proste nasere, protoze furt je to 10-12 scenaru na kampan a to je kurva malo. Skiny a animace, luxusni, pravda trha se to, zere pamet, ale fakt super hra. Evropske kampane jsem jeste nehral, vzdyt tech strategii z evropy je tolik :) zvlaste po Panzer Corps jsem asi nemel naladu. Jo a doufam, ze dodaji jeste Rusaky, nevsimls jsem si, ze by tam byli hratelni. (jinak Zimni valku jsem cekal, ze budu moct hrat taky prave za Rusaky). Kurva, tolik potencialu ta hra ma, ale takovy malickosti, aby to vybrousili. Zvlaste mapy, to je proste ojeb.
Kontaktní údaje