.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Donald J. Drumpf
Text: Díky za odpověď a vysvětlení...a za to, že jsem byl donucen se do toho znova podívat.

To, jak píšu...řek bych, že už to mám docela zaběhnutý. Často chci, aby bylo naprosto jasný, co by si pod popisem měl čtenář představit...a takhle přistupuju i k reáliím a zákonitostem, který v příběhu dělají křoví a jeho kulisu. Do toho spadá i to, aby i ten popis místa byl - pokud možno - přesnej (Např.: Při popisu putování městem jsem měl otevřený Street View a fakt jel podle toho, co vidim). A počet znaků je vyšší a vyšší...

Ono by i tohle asi šlo scuknout třeba na půlku...ale pak bych měl pocit, že tomu pořád něco chybí...že tam něco vyobrazuju neúplně, nejasně... Ale když to tak zpětně pročítam, tak asi jo - v tomhle textu jsem zacházel do detailů docela dost (Ale nelituju toho)...

Oprostit se od vizuálu? S tim tak úplně nesouhlasim. Když chci přesně popsat nějakou situaci nebo místo / podat přesnou zprávu, co a kde se děje, tak to moc nejde... Ten vypíchnutej odstavec - jo, ten by třeba klidně moh jít pryč. A nejspíš by to ničemu nevadilo. Ale zase...mě tam nijak nedráždí. A zároveň ho chápu tak (v tomhle případě nevim, jestli správně), že díky němu zase o něco líp vtáhnu čtenáře na místo, do kůže tý postavy apod.

100 slov? Nic pro mě...já jsem spíš na konkrétnost než na abstraktnost...ale i tak se dá psát!

Oukej, budu se tomu způsobu psaní víc věnovat...ale moc ho měnit nechci. Holt neni pro každýho.

Znova děkuju za feedback.
Kontaktní údaje