.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: Kurva lidi,mějte rozum a smiřte se konečně s tím,že to nebude Fallout,jakej jsme znali a jakej jsme milovali. Dělají to jiní lidé a tím je myslím řečeno vše. Kdyby se snažili udělat úplně to samý a nedali tam nic ze sebe,tak to bude stejně jen křečovitá sračka. Musíme holt doufat,že to bude přinejmenším dobrá gamesa,která se bude držet aspoň základních principů původních her. Poslední stejnej a tím i starej dobrej Fallout mohl bejt Van Buren a ten už holt nebude:-( Tak všem věčným nespokojencům poradím:až to vyjde,stáhněte si warez a když se vám to nebude líbit,tak si počkejte na Resurrection:-) Já jsem si už origoš objednal a hodlám si tu hru užít a když to nepůjde,tak to holt bude další z vyhypovanejch sraček,za který jsem kdy dal litr a víc... Fakt,že to bude sračka postavená na základě super série je sice smutnej,ale s tím hovno naděláme,že jo. Já jsem taky z toho,co zatím bylo k vidění spíš v rozpacích,ale počkejme na finální produkt,třeba je to proto,že nechtěj odkrýt ty nejvyšší karty. Mimochodem třeba to grafický ztvárnění postapo světa vypadá dost nadějně a ten úvodní tutoriál mi podle toho,co jsem četl taky přijde docela originální. Pokud se jim podaří vtisknout tomu dobrou atmošku a trochu toho humoru(jen ne proboha vtipnýho za každou cenu),tak nakonec nemusí být tak zle... Nevěřím a nechci věřit,že by chtěli všechno ze starejch Falloutů pohřbít na bethesdí Golgotě... A když už se tu každej rozepisuje,co bude komu chybět,tak mě třeba to,že si nebudu moct kurzorem projíždět všechny zdánlivě úplně zbytečný objekty na obrazovce a bavit se jejich popisem:-) Vždyť i taková hromada kamení člověka dokázala rozesmát:-) Počkejte až vyjde třeba Planescape-Torment 2 a vydají ho ID Software,to bude teprve maso:-)
Kontaktní údaje