.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: armyboy
Text: Nevím jak ostatní ale já osobně se těším na jakoukoliv post-apokalyptickou hru která je kvalitní a dá se dobře hrát.
Oba Fallouty jsem dohrál mockrát a zkoušel jsem i nejrůznější mutace, např. The Fall nebo Metalheart, něco šlo hrát lépe, něco hůře ale já jsem rád že vůbec něco podobného vychází neboť tento žánr je dosti okrajový a hlavní náplní všech firem a společností je produkovat tituly pro masy, tzn. různé The Sims, NHL a další cipoviny které jim zaplatí veškeré náklady a ještě na nich pěkně vydělají.
Proto oceňuji snahu Bethesdy že maká na takovéto hře a je mi celkem jedno jak moc bude navazovat na slavné předchůdce, hlavně ať je to kvalitní hra (bugy a pády) a dá se hrát, tzn. ať není příliš jednoduchá, povrchní, střílečka s neomezenou municí a podobné kraviny, zkrátka dobré RPG ke kterému se člověk po dohrání rád vrátí a to je to hlavní co dělá původní Fallouty nesmrtelné - geniální znovuhratelnost, jen si přiznejte ke kolika hrám jste se vrátily když jste je dohrály a to je to zásadní, chuť znovu objevovat rozmanitost daného světa, zkoušet nové nebo nesplněné úkoly, hledat co kde autoři schovaly pro opravdové hráče, apod.
Takže pokud to shrnu - jsem rád že takováto hra vůbec vyjde a doufám že to nebude jen akční pobíhačka a mlátička ale kvalitní post-apokalyptické RPG.
Kontaktní údaje