.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: armyboy
Text: Spousta řečí o ničem, já osobně nevěřím žádné recenzi, počkám až se mi hra dostane do pracek a poté co jí dohraju do konce tak budu vynášet nějaké rozsudky jestli je to good nebo ne.
Pokud to bude good tak si jí rád koupím origoš, pokud to bude shit letí do koše a nazdar bazar.
Je jasné že kdyby k tomu takto přistupoval každý tak přijde herní průmysl na buben ale na rozdíl od ostatních já nemám problém když ta hra opravdu stojí za to si jí pak koupit origoš, takhle jsem například nedávno koupil Diablo 2 + datadisk za 500,- a přitom je to už sakra stará hra ale protože je dodnes ve svém žánru nepřekonaná a rád si jí zahraju tak jsem nepřemýšlel ani minutu a šel do toho.
Kdyby měla většina hráčů takto zodpovědný přístup k hrám tak jsem přesvědčen že by jim ti piráti tak nevadily jenže dneska jen málokdo když má doma nelegál. kopii tak je ochoten jí smazat a místo toho si koupit origo.
Je nutno podotknout že na vině jsou i prodejci protože např. zrovna u toho Diabla 2 byla cena ještě po 3 letech !!! od vydání přes litr což je normální zlodějina a proto jsem taky čekal tak dlouho než to spadlo na aspoň trochu normální cenu.
Kontaktní údaje