.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Wayne, Jezevec,patrik: díly. Wayne - tvůj názor sem četl na games.tiscali a taky souhlasím

Ratmamahatma: vidíš, hnědá :) musíš uznat že \"recenzent\" vlastně ani neví co chce. Podruhé mě označuješ za šiřitele demagogie :) podruhé pouze jako urážka, bez jediného argumentu. No comment

Kharkow: tu část jsem tedy špatně pochopil, přiznávám. Nic to ovšem nemění na zbytku. Mimochodem jsem také psal, že tento faktor mi také bude vadit, Čili jsme na stejné lodi :)

K těm dětím a podobně. Je důležitý ujasnit si jaký mám názor
- nesnáším řeči lidí, co říkají, že hry dělaj z hráčů vrahy a násilníky. Hloupoust.
- ve hrách mám rád realitu se vším všudy, to jest i přítomnost neprvoplánovaného násili nebo sexu. O tom žádná. Viz třeba sex ve Fahrenheitovy.
- mě nečiní problémy rozstřelit polygonovou hlavu na polygonovou zeď, ošperkovanou o trošku teho bluru, bump mappingu a podobně :)

Co mě tedy vadilo? Že ten dotyčný (nevím zda ty nebo někdo jiný) mluví o podstatných věcech ve hře s despektem a vypadá to, jak kdyby chtěl hrát hru pouze aby tam tyto děti střílel. A pokud v dnešní hře modely postav vypadají velice přesvědčivě, tak je to mírně znepokojující. Světy neprolínám a nejsem dítě.

upinsmoke: věř že bych byl taky rád kdyby to tam bylo, a moc. Ale nebudu plyvat špínu na F3, který jsem ještě ani nehrál, jen proto že nemá něco, co hra před 10 lety.

ještěr: proč vy hoši z readakce pouze urážíte? Proč mi prostě nenapíšeš PROČ nerozumím psaní, PROČ bych měl být zabanovaný, PROČ bych měl proboha někomu závidět (naprosto nechápu). Do fabriky nevstávám. Na člověka co druhému káže o způsobu psaní až přehnaně volíš útočný tón. Copak jsem ti něco udělal?

Řekl jsi krásnou větu, která pravděpodobně přesně ukazuje va achylovu patu celé hardcore komunity: \"co by ve fallout 3 byt mělo a evidentně to tam není\". Můžeš mi prosím napsat, co by tam vlastně být mělo? Ty jsi z nějaké nadace, která určuje jak má vypadat F3? On je nějaký zákon či vyhláčka, která říká jak má F3 vypadat? Pokud vím, práva patří firmě, jejíž vyslovení je tu zakázáno :D a ona si sním může dělat co chce. Čili opravte mě pokud se mýlím, ale ONI určijí jak má F3 vypadat, ne vy. Hold to místy posrali :)
Ad děti jsem popsal výše - vždyť spolu souhlasíme :)




Kontaktní údaje