.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ratmamahatma
Text: Kalimero: To nebyla urážka, já si prostě myslím, že používáš v diskuzi demagogii a to prakticky v každém ze svých příkladů. Často překrucuješ význam toho, co ostatní říkají a pak jim to \"vkládáš do úst\" a následně až na tuto tvojí překroucenou formulaci reaguješ protiargumentem.
Příkladem budiž ta rozprava o VATS. Nejprve jsi uvedl svojí verzi toho, co recenzent u VATS považoval za chybné a až pak si na toto, samozřejmě nesmyslné tvrzení, reagoval. Nicméně jsi, zřejmě neúmyslně, uvedl obsahově jiné tvrzení, než je to autorovo v recenzi.
Buďme konkrétní:
\"nám vnutili dvacet vteřin navíc, při každém mířeném výstřelu\"
které \"nemůžete jen tak přeskočit nebo vypnout v nastavení. Budete tedy nuceni záběry, které nejsou hodny ani Soldier of Fortune 3, přetrpět.\"
Se naprosto vůbec nekryje s tvrzením že:
\"recenzent si stěžuje že boje (přestože polovina času je realtime) jsou pomalé díky VATS\"
\"- zpomaleni ve VATs muze byt casem fakt otravne : stejně jako tahové souboje ve F1 a F2\"
To jest:

Zdržení při každém mířeném výstřelu !se NErovná! Zdlouhavé souboje

Zdržení při každém mířeném výstřelu !se rovná! Plynulost souboje přerušována nepřeskočitelnou animací

Zdlouhavé souboje !se NErovná! Plynulost souboje přerušována nepřeskočitelnou animací

Doufám, že jsem uvedl dostatečně jasný příklad. Já vim, že je těžký si u sebe demagogii uvědomit a pokud si tohle člověk v životě zvykl a používá to běžně, je pro něj o to těžší, né-li nemožné, vidět chybu ve svých logických konstrukcích při vedení debaty.
Kontaktní údaje