.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Skeptik
Text: A až vyjde hra, kde se bude dát mučit děti, strhávat jim nehtíčky a poslouchat, jak volají, že chtějí maminku, tak ti, kteří budou hrát za zlou stranu, si to taky budou užívat, že jo. Protože to je prostě ta VOLNOST, navíc tam budou další velice zajímavé NABÍDKY DIALOGU, a to se VYPLATÍ. Mně je z těchto úchylů špatně, a nejhorší je, že oni sami si myslí, že je naprosto normální dělat jakékoliv zvrácenosti, když je to JENOM HRA. Zajímalo by mě, kolik těchto chytráků by přiznalo před příbuznými, ve třídě nebo před kolegy v práci, že rádi hrajou SADISTICKÉ VRAHY. A jak často by uspěli s vysvětlením, že jsou to jen polygony. Mně se hra za zlé postavy příčí a kdyby bylo určeno, že musím v rámci hry ubližovat dětem, tak takovou hru bych odmítnul hrát. Stejně tak bych odmítnul hrát dozorce v koncentráku, který střílí vězně a dělá si srandu z jejich podvyživených tělíček. Ano, nebyl by to \"dobrý\" role-playing, ale nemusel bych se sám před sebou stydět. Iluzi, že ve hře se může všechno, když to hra dovolí, a že veškerou morálku můžu nechat před monitorem, považuji za zhoubnou. A pokud to někomu tak opravdu vyhovuje, tak ať se laskavě neschovává za hru a přizná si, že mu to prostě dělá dobře. Latentních sadistů je mezi námi mnoho a nemusí to nutně znamenat, že v reálu někoho bičují do krve.
Kontaktní údaje