.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Herrer
Text: :-))) Jako sorry,ale ty jsi dobrej bambula:-) Sám za špatňáky nehraju,je mi to stejně jako tobě proti srsti,ale to neznamená,že budu odsuzovat lidi,který si to takhle rádi daj... Já to i zkoušel,ale vždycky mi bylo líto i toho trumpety v Klamathu,když jsem ho nadmíru výhodně,ale neeticky oblafnul a získal zadarmo Sulika. Tak jsem toho radši nechal a právě o tom je RPG! Vžiješ se do pozice,jakou se nejvíc bavíš a pak ji hraješ,nemá cenu brát to tak dramaticky. Já se kolegům,ale i přítelkyni klidně pochlubím,když ve hře zastřelím dítě a vím,že jsou to natolik inteligentní lidi,že se zasmějou,popř. ženský vykřiknou,ale rozhodně ze mě nebudou dělat stvůru:-) A to prosím mluvím hypoteticky,bo děti opravdu nestřílím a to ani ve hrách:-) Ber to tak,že stejně tak si třeba Anthony Hopkins chodil hrdě pro ceny za ztvárnění role SADISTICKÉHO VRAHA Hannibala Lectera. A víš co? Možná ho to i dost bavilo... Je proto úchyl,kterej ve slabých chvilkách bičuje sám sebe? Já myslím,že ne. Snad jsi aspoň trochu pochopil,že hrát za saďoura nebo si užívat sadistický scény ve filmech(nemyslím rozzlobené muže:-) ) není totéž jako dělat tyhle věci v normálním životě.
Kontaktní údaje