.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Ratmamahatma
Text: Skeptik

Oukej, takže když napíšu detektivku tak jsem uchyl protože vraždění a plánování vraždy je uchylné.
Hrál jsi někdy Civilizaci nebo Master of Orion? To jsou teprve jatka :)

Já už hlavně vidim, jak se tucty německejch dětí budou ve škole píchat nůžkama a smát se, že z nich teče kečup namísto zelenýho slizu. Nebo se rovnou divit, že je penetruje pravítko, když podle her by měli přežít i kulku.

Morální jednání není nemít možnost zabít dítě a nezabít ho, ale mít možnost zabít dítě a nezabít ho. Jedině tak můžeš člověka morálně vychovat (Proto mě k smrti nudí Superman. Wow, zmlátil gangstera.. to je toho když se mu kulka rozpleskne o oko). Nejvěší sadisti se často stanou z normálních lidí, kteří nikdy nepřemíšleli o, a neproskoumávali temnotu v sobě samích.
Moje milá babička, která velmi ráda vaří a která v životě žádnou hru nehrála, ale byla celý život pod dohledem cenzorů u mě v bytě uviděla jednou knížku \"Společný životopis Hitlera a Stalina\". Z názvu usoudila, že tam o Stalinovi asi nebude mluveno v dobrém. Považovala za nutné mě upozornit, že si mám dát pozor na to, co se v té knížce píše, že v dnešní době se historie překrucuje tak, aby vyhovovala západním imperialistům.
Ok, na tom něco bude babi, ale Stalin zabíjel děti.
Kontaktní údaje