.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Berry: tak to máš potom odvahu, když se s takovým přístupem odvážíš diskutovat. F3 je first person. Nezdá se mi ale správné říkat že first person je špatně. Toto je čistě subjektivní věc.

Ratmamahatma: :D není vám to už směšné opakovat dokola pořád VATS, u kterého jsem 2x přiznal, že jsem se mýlil? Někdo hold umí přiznat svou chybu. Čili ten tvůj \"jasný případ\" je uplně bezpředmětný. Znovu potřetí opakuji - s VATS jsem to špatně pochopil, žalujte mě.

ještěr: z měsíce jsem nespadl. neurážej (ale vy z redakce jste asi zvyklí jak pozoruju). Pokud je 16 hodin na recenzi dostatek (což v žádném případě na takovou rozsáhlou hru není), proč si na to stěžuje i sám recenzent? :) To je řečnická otázka. Samozřejme i on tím chtěl říct že to bylo málo. Jak jsi sám popsal - recenzent porovnává vůči starému Falloutu. Ale copak dokola nevidíte, že když je něco jinak než ve F2 tak to neznamená rovnou špatně? Porovnávání je dobré, ale musí se brát citlivě a ne kritizovat každičký rozdíl. Jinak samozřejmě vykašlání se na náhodné setkání mě mrzí také. Ve F2 to byly příejemné zpestření.

Věř že mým cílem není nikoho provokovat. Naopak stojím za názorem, že by se všichni ti co přehnaně chválí i kritizují (těch je víc) měli zklidnita zamyslet, v čem je vlastně ten jejich problém. A to jsem psal a vysvětloval - bezdůvodné zveličování rozdílů a chyb ve F3. Spousta z vás si nedokáže připustit k srdci, že když je F3 jiný než F2 a místy je i špatný, tak to celkově může být parádní RPG ze světa Falloutu. Copak byste to nechtěli? Připadá mi jak kdybyste si přáli, aby byl F3 propadák :( smutné.

Vůbec jsi nevysvětlil co nebo komu bych měl závidět? Tomu člověku co psal recenzi? Proč? vám váš postoj? nebo co? Nejsem kdovíjaký buran, abych nerozuměl textu. Pokud ale někdo označí hru za hnědou (protože dominantní prvky jsou hnědé) a ve skutečnosti bylo jeho poitnou, že hra je šedá (nezáživná a průměrná) tak buď máte chybu v překladu, nebo on se neumí vyjádřit.

Zkusme se trošku zamyslet nad tím, co vlastně chceme. Jak jse muž psal, mám rád předchozí fallouty a to hodně (F1 jsem bohužel kvůli bugům na XP nedohrál, ale F2 byla jedna z mých nej her). Ctím tradicky, byl bych neskonale rád, kdyby vyšel původní Van Buren leč se tak nestalo. Proto mě stejně jako vás mrzí veškeré věci ve F3, které se odklánějí od původní tradice.
Už víme, že F3 prostě není jako předchzí díly. Co teď? Má cenu zaujmout negativistický postoj a čertit se? Já si to nemyslím. Myslím že bychom měli zachovat chladnou hlavu, zkusit překousnout ty pokažené věci, co mám ta ošklivá firma natropila a zkusit užít si fallout svět tak jako tak. A samozřejmě pak na chyby náležitě nadávat. ALe proč odsuzovat hru jako celek, když se ukazuje že by mohla mít dobre kvality? To je celé. Myslím si že máte moc radikální názor.
Kontaktní údaje