.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Ratmamahatma: ty 2 nové věci co jsi napsal, za těmi si stojím. Z toho co tu lidi píší mi to tak prostě vyplývá. Je to můj názor a očividně nejsem jediný, kdž tu semnou několik lidí souhlasilo.
Za tím druhým si taky stojím. Jak jinak si to má vyložit? Buď ten recenzent narážel na hnědou \"barvu\" a nebo pocit z hraní. To první je naprosto neopodstatněné - fallouty byly dycky hnědé. Hold pustina. Pustina se mi líbila jak ve F2, stejně tak se mi líbí ve F3 i když o něco méně. V pohybu to třeba bude lepší. Třeba ne. Pokud tím myslel pocit z hraní, tak výraz \"být hnědý\" použít ve smylu nezáživný nebo průměrný slyším poprvé v životě. Vždy se používá \"šedý průměr\" a podobně.

Tvůj poslední odstavec je hodně usměvný. Hold sis zase musel rýpnout. Nejsem proti kritice, ale orávněné. Když někdo odsoudí hru kvůli pár maličksotem, není to kritika ale zaujatost.

Abychom tu netáhle debatu do vydání hry, můžu vás z redakce popřípadě ty, co mi tu odpovídají poprosit o pár velice jednoduchých odpovědí, abych su udělal názor na váš pohled na věc? Díky

Ikdyž jste hru nehráli, viděli pár hodně vysokých hodnocení (třeba i přehnaných) a jedno hodně špatné (třeba přehnané), pár videí, screenu a prohlášení, vít už teď, že F3 je špatná hra?
Pouze ano/ne

Až hra vyjde, budete ji hrát? Pouze ano/ne.

Teď jedna asi hodně náročná otázka ;-) Dokázali byste považovat pokračování falloutu za dobrou hru, pokud by ho nedělali Black Isle a bylo first person a v určitách věcech se lišilo.

A na závěr jedna téměř řečnická otázka: Pokud jste na první 2 odpovědi odpověděli ANO, jak se budete chovat a co si myslet, až si hru zahrajete a ona vás přes všechny ty rozdíly a chybky s chybami bude přesto bavit? Budete to zhapírat, dál na F3 házet špínu a potají to doma hrát, nebo přiznáte že jste se mýlili?
Až si F3 zahraju, rád upřímně řeknu jeto super hra, ty odchylky mi nevadí. Je to průměrná hra, která nedrží tradice. Stejně tak řeknu že je to ostuda celé série, která se nedá hrát, pokud to tak opravdu bude. Dokážete to i vy?

Nedělám si srandu a opravdu vám budu vděčen, pokud na ty 4 otázky (respektive 5) odpovíte. Ještě jednou díky. Váš spadlý z měsíce.
Kontaktní údaje