.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kalimero
Text: Berry: mě je uplně šumák jestli máš rád FPS, GPS nebo PDA. Pokud ale nemáš rád x měsíců dopředu oznamovanou tech vlastnost F3, pak dle mě na tom nemůžeš stavět objektivní hodnocení.

Ještěr: a pročpak jsi mi neodpověděl na 4 jednoduché otázky? :) prosím zkus na ně odpovědět.
Pokud se píše recenze, měl by to mít člověk celé dohrané, pokud je to možné. Dělat závěrečné soudy nečeho, co jsem pročel 30% sice jde, ale ne všude to bude mít pevné základy. Že ty si myslíš že 16 hodin stačí je irelevantní. Důležité snad je, jak to vidí recenzent. Nebo najednou budeš vytípávat jen to co se ti hodi?

Já že porovnávám F2 a F3??? to snad nemyslíš vážne? Já naopak říkám pořád dokola, že ty rozdíly by se neměli brát tak vážně, jak je berete vy. To vy si pořád stěžujete že F3 nemá toto a tamto a že F2 to měl. Si připadám jak ve snu. Měníte názory jak chameleon. To stejné ke kritice recenze :D to je naprosto k smíchu. To vy rejpete do každýho screenu a znehodnocujete kupu kladně hodnotících recenzí. Pak se tu objeví jedna špatná a vy se jí chytnete a hned ji vychvalujete. Copak nevidíš jak to překrucuješ??? Mě žádné recenze pod nos nejdou, protože na hru ještě žádný názor narozdíl od vás nemám. To vy jste F3 poslali dopekel. Se mi fakt jen zdá toto.

A jestli já jsem dle tebe prudič, tak budiž, pokud snaha o forulovaní argumentů a snaha přijít na důvod rozlišnosti názorů bez sprosté mluvy přijde jako pruzení. Až ti tu budou psát malá děcka \"hej woe woco gou woe, F3 je boží a cool páč tam lejtaj ruce a nohy a F2 je stará sračka....páč je to starý\". Tak pak poznáš prudiče.
Sláva adminům, kteří se takto pouští do slušně se chovajících čtenářů s jiným názorem.
Však to co píšeš nakonec tě krásně ukazuje. Ty jsi tu totiž starej kápo. Fallouty znáš do posledního pixelu, prošels je nepsočetněkrát, pustina je tvým domovem. Obyčejný hráč ti totiž asi není dost dobrý. Nění to vaše tvrdé jádro. To se totiž vyznačuje natvrdlým přístupem. Jo, taky jsem si rýpl. Protože si to zasloužíte.
To že jsem f1 nedohrál (v XP to nešlo) a F2 dohrál pouze 2x. To že na tento web chodím pravidelně už několik let (zjisti si z logů), to že neznám historii nazpaměť a tak bych mohl pokračovat, to ze mě i tak dělá fanouška Falloutu. Já o vaše \"doma\" nestojím. Není o co stát.
Ještě mě napadá, že tou hnědou mohl recenzent myslet sračku :) Aleto by si určitě netroufl. Tvůj popis hnědé je k smíchu. Musíš pocházet ze vzdáleného kraje, kde takové pocity vyjadřujete barvami. Pověz mi, jaképak krásné věci u vás vážete k fialové...a co žlutá? Tonoucí se stábla chytá.

Na jednu stranu mě mrzí, že F3 už není to co to bývalo, na druhou jsem rád, že nepotěší zdejší ultraradikály z pustiny :) Zaslouží si to za ty krásné řeči

A odpověz prosím na ty mé 3-4 otázzky, ať opravdu vím, zda jsi zaujatý člověk s předsudky.
Kontaktní údaje