.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: ještěr
Text: bloody hell, ty jsi snad opravdu vysadil prasky nebo co. vetsi demagogii, prekrucovani a celkovou otravnost jsem pekne dlouho nevidel ani tady.

nevim, kdes prisel na to, ze se stavim proti kazde kladnejsi recenzi - 14 dni jsem na VSB nenapsal ani carku. tonouci ses tady evidentne ty s tim, jak porad kopes do jedne recenze, kterou ne nahodou jaw pocestil. je pravda, ze ostry chlapce like tento autor mam rad - herni novinarina obecne potrebuje vice publicistu s pristupem ala hellboyovy sloupky v levelu (napr), pokud se ma nekdy vyrazneji hnout z mista nekam nahoru. ovsem davat rovnitko mezi me nazory a nazory autora je opravdu smesne ubohe (nebo uboze smesne?).

zaver: na vsechny dotazy z 1. postu jsem ti strucne a jasne odpovedel, takze povazuj tuhle diskuzi za uzavrenou - evidentne uz me nemas dal cim obohatit = ztrata casu. jestli mas se mnou nejaky problem, vicemene souvisejici s tvym sebevedomim, kontaktuj via tiscali patrika, pozadejte si o subdomenu v anti fan clubu radka hulana a udelejte jeden takovy pro me. ;-)
Kontaktní údaje