.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Charm28T
Text: Stahujem hry. Nepovazujem sa vsak za pirata/zlodeja. Ak je hra dobra, zabavi, a dohram ju az do konca, ihned si kupim original. Takto to bolo s The Witcherom, Mass Effect, Gothic3, Titan Quest, Crysis...
No najskor som to stiahol a presiel-vyskusal. Nebudeme predsa kupovat macku vo vreci. Naviac 90% tovaru je mozno do nejakej lehoty vratit bez udania dovodu. Skuste to s PC hrou a uvidite co Vam na to v obchode povedia :D. Ja osobne som to skusil s Bioshockom. Kupil som si ho na zaklade demoverzie, ktora ponukala absolutne skresleny obraz o hre. Nechal som sa napalit, oklamat. Dostal ma HYPE. V obchode ma samozrejme vysmiali, aj ked zo zakona by mali po uvedeni vecnych dovodov tovar vziat spat a penaize vratit. Odvtedy neexperimentujem a neriskujem. Nie som milionar. A to iste plati o 90% hracov. Kto kupuje len originalky= nevazi si peniaze. Netreba doverovat kazdej reklame, treba preverovat a zial dnes je to mozne len prostrednictvom WAREZ. Autori vzdy predajom pokryju naklady a pekne si zarobia. Warez-sceny sa primarne boja koli tomu, ze ukaze ake ich dielo je v skutocnosti je (kvalitativne). Recenzie si zaplatis, ale warez nie, nezaplatis si ani subjektivny nazor kazdeho hraca. Ak by neboli tzv \"piratske verzie\" chybala by proporcionalita. Ved vsetci mame pravo vediet, co kupujeme. Nie?
Btw: Fallout3 mam predobjednany. Nie kvoli HYPE, ale preto, ze som Fanusik vsetkych Falloutov a tiez vsetkych RPG od Bethesdy. A kombinacia Fallout + Bethesda nemoze dopadnut zle :D
Kontaktní údaje