.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Charm28T
Text: To Sarge:

De Iure mas samozrejme pravdu, ale s tou pastikou je to trochu diskutabilne :D
Uz viackrat sa mi stalo, ze som kupil maso, sunku... a nezdala sa mi (farba, zapach...) a bolu ju mozne vratit pretoze na to bol relevantny subjektivny dvovod: zdala sa mi pokazena. V obchode sa so mnou nehadali, pretoze by to bolo tvrdenie proti tvrdeniu a vratili mi peniaze. S Bioshockom som uvadzal tiez relevantne SUBjektivne dvovody, tj: stereotyp, nuda nekrespondujuca s velkohubymi vyhlaseniami autorov a reklam. V obchode mi povedali, ze oni vedeli ze je to shit, ze vraj preco som sa ich nespytal :D
Cela situacia nabrala dost komicky a groteskny nadych, tak som sa na to vykaslal.
Btw: Priatelka nasla v Mussli tycinke zaliatu nejaku necistotu (mala cely karton), bola to reklamovat aj s tou tycinkou a vymenili jej cely karton a este si niekolko minut sypali popol na hlavu.
Ide najma o Tvoj Subjektivny dovod. Druha vec je ci je dostatocne opodstatneny. ten moj s Bioshockom si myslim ze bol. V kazdom pripade by sa mala produkcia zamysliet nad podmienkami, ktore sa dostavaju spotrebitelom/gamerom. Oproti vyvojarom sme vo velkej nevyhode. Stiahnes hru, si pirat- zakon chrani dusevne vlastnictvo danej firmy. Ak vsak vypusti firma na svet \"skazeny tovar po zaruke, ktory je este k tomu zavadny pre psychiku hracov\" (bugy, krátkosť hry, neoptimalizácia...- zamerne v uvodzovkach, pretoze takato skutkova podstata zial neexistuje) je to problem koncoveho spotrebitela a nema ziadne prava/ zaruky na ochranu/obhajobu svojho (pre neho) relevantneho a opodstatneneho dovodu. Tomu vravim pravna istota!!!
Kontaktní údaje