.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Cryo
Text: Zatím jsem jen trošku nahlédl pod pokličku hry, ale z Vaultu jsem přece jen vyšel. Překvapilo mě, že dialogy v mojí verzi se liší od té pana Kharkowa. Zvláště po té, co šéf vaultu krapítek zešílel a začal vault vyvražďovat (sdělí nám to jeho dcera). To je tedy důvodem, proč mě napadla většina ochranky. Ale vzhledem k tomu, že recenzent s oblibou zabije vše co se pohne, tak si toho možná ani nestihl všimnout. Kritizovat svůj sběratelský fetiš jako chybu programátorů se mi taky nezdá fér. Bez systému VATS by hra pro mě byla obyčejnou akční hrou. Nejsem srabem, ale hrávám převážně turna based hry a nejsem rychlým klikačem. Fallouty jsem oba dohrál v poklidu a bezespěchu. Takže F3 bez VATS by nebylo Falloutem. Hraju tuhle hru jako nenápadná osoba, která stříli jen až je to potřeba - jen pro vysvětlení. Ke grafice...Zde je vidět, že můj noťásek si s tím přece jen moc neporadí. 2jádra, 2GB ram, ale jen 128 podporovaná grafika, takže minimální detaily, 800x600, ztuha, ale jede to... Zatím nechci F3 soudit, jsem příliš na pokraji hry, ale těším se, že z toho vyleze klasická RPG a já strávím nespočet hodin piplajíc se s postavou :-)
Kontaktní údaje