.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Micelus Tylnesh
Text: Tak toto je moc... sice nie som az tak zaujaty ako Kein, ale preco ho az tak demonizovat? Recenzia je slaba, pisatel tu hru podla mna ani nehral, inak by take bludy nepisal... Keby to v nazve malo napriklad Escape from Vault 101 a netvarilo sa to ako Fallout tak by som tomu kludne dal aj 9/10, no takto sudruhovia nie. Ak ma hra v nazve Fallout tak by sa to malo aj riadit pravidlami sveta fallout. Ghulovia ktori pri behu predbehnu tok casu? Radskorpioni ktori vydrzia atomovy hrib na pancieri? (zabitie supermutanta strelou do hlavi mi pride ako realisticke.... mozno dokonca prilis slabe) Dialogy ako oxeroxovane z Oblivionu? Stupidita AI najvyssieho kalibru? Namiesto toho ze ked 3Dogovi poviete ze je zkur.veny ch.uj (prepacte za vyraz) a on vam 4 krat po sebe odpusti bez mihnutia oka? Masovi hon na carodejnice za ukradnuty podsalok od kavy za jeden vrchnak od nuke-coly? mohol by som napisat este vela veci ale zhrnimem to..: WTF?!!! toto nie je ani zdaleka fallout.... SEREM na izometricky pohlad, na grafiku (ktora vyrazne pokrivkava za dnesnymi standartmi) MNE IDE O VYVOJ POSTAVY!!! ale naco sa rozvijat ked na 6 levely som neporazitelny na Very Hard? stacii len trocha treningu z CS pripadne boja na blizko z Mafie a rozbijete hocikoho? ALE NAJDOLEZITEJSIE!!!!! KAM SA PODELI VTIPNE NARAZKY, HLASKY A KOMENTARE OKOLIA? KAM SA PODELO OVPLYVNOVANIE OKOLIA SVOJIMI CINMI?

P.S.: Prepacte ze som sa tolko rozpisal
P.P.S.: Ocakavam hromadny najazd autorovho fanklubu (nebol by som prekvapeny keby kazdy kladny ohlas si posielal sam)
Kontaktní údaje