.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kraal
Text: Já opravdu nemám slov. Většina toho, co jsi uvedl jako + bych já, ve srovnání s předchozími díly, uvedl jako mínus. A zbytek nepovažuji za plus, ale za čistou změnu... nikoli k lepšímu, ale ani k horšímu.

Například rozhovory... vážně nemožně zpracované. V podstatě na ně má jen minimální vliv karma a atributy. Přitom ve starých falloutech s inteligencí 1 můžete odpovídat jen citoslovci, tady v tom není rozdíl.

životnost - nulová. Většinu questů můžete udělat jen dvěma způsoby... a jestli záleží na tom, zda hacknete počítač, nebo vypáčíte zámek, to mě fakt nezajímá.

klasických perků je tam polovina, nové stojí za prd. Atributy mají minimální vliv na hru... nemáte skoro žádné schopnosti, které 1a 2 činily zábavnějšími

spousta brnění a zbraní? Co to kecáš? Vždyť jich je sotva polovina, než ve dvojce!

questy (a příběh) je fakt příšerně malý, krátký a nudný

a nakonec... grafika je hezká, ale rychle se okouká... a cestování pustinou se stane nudou a utrpením.

Co mě nejvíc dostává je, že už na třetím lvl. se dostanete k nejlepším zbraním a jste schopni sejmout naprosto cokoli. Tím veškerý vývoj končí. Navíc když vás omezí 100 v dovednostech a 20!!! V lvl, tak jsem to chtěl smazat.

Fallout 3 = 3/10 (a ty tři jsou jen za název Fallout)
Kontaktní údaje