.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Kharkow
Text: Rýpy :) - Hráli jsme stejnou hru? Já totiž krásnou grafiku nikde nenašel(vyjma pěkných odlesků vozovky při svítání), za krásnou považuji grafiku nového Prince (co nevyšel), za velmi pěknou Assasins Creed, GoW a Bioshock, ovšem F3 bych dal o několik tříd níže na příčku slušné(lehce nadprůměrné(obzvlášť vault byl po grafické stránce neslaný a nemastný a postavy plavou)).
- hmm pro mě je Pipboy trochu chaotický, bo než něco najdu můžu se pomalu uklikat :(
- \"když řeknete ne, tak opravdu ne\" do restartu scriptu, anebo novém promluvení s osobou(bug) :)
- \"Setkání se supermutantem hned na začátku se mi stalo nejednou osudným a autor předchozího článku asi hraje na easy když se mu jej povedlo zabít hned ze startu\" nechci za něj mluvit, ale když jdeš na supermutanta s prskavkou, nesmíš se divit, že ti ji zhasne a sežere tvá játra, měl ses vybavit hned ze startu ohněm a raketkou, když je to tak snadné, hned by se ti konverzovalo s panem mutantem lépe

Jinak to máš pěkné s občasným nádechem růžovosti :)
Kontaktní údaje