.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Tom
Text: Musím říct, že grafika je fakt dobrá vlastě co se týče tohoto typu hry je asi best co mohli udělat, mnohem lepší než hry ve srovnatelném stylu(Gothic 3 Oblivion)... Ať se vám to líbí nebo ne UT 3 engine na kerým je GOW je hezkej ale použitelnej jen na malý prostory s malým počtem objektů. Assasin creed je to samy grafika u něj neřeší nějaký problémy s prostředím protože tam je (až na vyjímky )velice monotóní. Podotýkám, že obě hry jsem hrál a celkem mě bavily...Hlavní problém toho proč jsou tak negativní ohlasy je to, že vy chcete Fallout dvojku s lepší grafikou ne nějakou novou hru. Smiřte se lidi s tím že vám už nikdy nebude 15tnáct nebo kdy jste to hráli. Velice by mě ale zajímalo jak múžete rychlovkám (krom tohoto kousku, který se mi velice líbil) jako tady byly předtím říkat recenze??? U většiny recenzentů je jasné, že se moc daleko za Megaton nedostali a to je PRVNÍ z řady měst (kdo tvrdí že jsou tři je slepej). Věřím lidi, že pokud vyjde editor tak i fanoušci původních falloutů rozpoutají smršť ve které se z F3 stane ještě lepší hra... Jestli editor vyjde stane se s této hry legenda ať se to vám rejpalům líbí nebo ne... Všem co váhají kupte si to ,je to dobrá hra bavil vás fallout?Máte hezkou NOVOU HRU navazující na jeho příběh. Baví vás freeform RPG? Kupte si to je to dobré freeform RPG v neotřelým prostředí. Komu se to nelíbí jeho problém, vždycky může nainstalovat zase F2...
Kontaktní údaje