.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chilloutman
Text: ted trochu offtopic

Co to sakra melete? jaky v kontextu z dnesnima hrama? to ze vychazi sracky znamena ze se s tim mam smirit a hrat to protoze je to mainstream??? proberte se. BUt si koupim kvalitni hru, nebo se na to radej vyseru. Tecka.

a ted k falloutu 3??? ne opravdu to neni fallout. Ano vadi mi konzoloidni pipboy, inventar, HUDBA!? Nemastné lokace, vsudypřítomní nájeznící, podzemní metra plna naspeedovanych ZOMBIE?? A co mi chybý úplně nejvíc je TEXTOVE okno s hlaskama a informacema ktere do FPSka proste nenacpete. Jako mezi nama dat tam misto kulometu mec trochu upravit krajinku a voala, mate s toho oblivion. A ano srovnavam to s oblivionem protoze je to od TVURCU oblivionu na ENGINU oblivionu. tak se s tim smirte. co mi tolik nevadí ale chybí je isometricky pohled, větší volnost pohybu, bugy, dementní AI, snaha vsechno udělat líbivé, karma, vývoj postavy, animace po výstřelech, copy/paste dungeony. atd

Někdo tu nahodil neco ze F1,F2 byly taky copypaste tak na co si stezovat a pak napíše ze to nemam srovnavat s puvodni hrou ze vyvoj jde dopredu. Mno tak me se zda ze de dost spatnym smerem kdyz si copy/paste ponecha jako dobry napad ale vyvoj postavy, velky vliv karmy, reputace, moznosti reseni, volnost postupu, vtipne rozhovory, hluboky pribeh, zvraty a dalsi PODSTATNE veci pro RPG zanr ho nezajimaji. Proste ja bych tomu dal klidne 6tku, priznavam, kdyby se t o nemenovalo fallout tak bych uvazoval o 7ce. Ale ten bod za to ze to brakuje dobre jmeno si to zaslouzi.
Kontaktní údaje