.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Raybit
Text: Po precteni recenze a komentaru mi prijde, ze si vemete hrusky a jablka a ocekavate, ze budou vypadat stejne, protoze jsou ovoce. F3 je fallout, protoze se tak jmenuje, protoze tam je PIPBOY a protoze to je ze stejneho prostredi to, ale neznamena, ze neni protoze se nepodoba ani F1,F2. Pokud chcete takouvou hru zahrajte si ty starsi tituly, proc delat neco noveho/stareho.
F3 jsem nehral, objednal sem si ho a trpelive ho ocekavam, ale po precteni par recenzi a shlednuti videorecenze z LEVELu jdou videt chyby napr ve 3rd person pohledu beha divne vyreseni => FP pohled.

Add grafika:
Muj nazor je, ze hry nejsou, nebyli a nebudou jenom o grafice. Grafiku muzete brat jako spoustu veci dohromady. Stylizace, vyhlazovani apod. Vsechno ze tvych screenu, sice ukazujes na chyby na stene, ktere zdalky ani nevnimas, ale nevidis to co je v pozadi. Dale lesknouci minigun, proc by se mel lesknout? Stary zrezavely sesly rotacní kulomet se nema preci lesknout.

Nema cenu to dal rozpitvavat. Jedine, co mi vrta hlavou jakou hru hrajete vy a jakou 100% profesionalnich hernich casopisu a serveru.
Kontaktní údaje