.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: APF
Text: Je to možná aji trochu pravda. Hra je dobrá na začátku, ale posléze není co dělat... Pustina je nudná, až na pár maličkostí, jako hledání \"Bambulek\", \"Nuka Cola Quantum\" atd. Ke zbraním se dá přijít strašně lehce a k penězům ještě lehčeji. Stačí mít špatnou karmu zajít si pro \"Mezmetron\" a zajít si do \"Megatuny\" a zotročit lehce každého občana. Najednou máte tolik zátek, že si můžete úplně vylepšit vlastní barák... To je další věc co mi ta tom vadí... Máte tady jenom jeden barák a v něm nudu. Nedá se tam prostě nic dělat. Musím říct, že mě bavil více Oblivion, který pracuje na stejném enginu. Bavilo mě tam, že tam je mnoho měst, přidávání se ke guildám, když jste něco vyvedli, tak jste mohli jít do vězení, nebo zaplatit pokutu, nebo se bránit zatčení. Mohli jste nacházet prsteny, kápě atd. s vylepšením a různými upgready. Celý Oblivion měl svůj nádech něčeho okouzlujícího, připadali jste si jako v pohádce (Není myšleno jenom proto, že je tam hezké počasí), kdežto ve Fallout 3 si tak nepřipadáte. Celá hra se mi zdá hrozně \"omezená\". Žádné guildy nebo tak... Mohlo by tam aspoň být Guilda něco jako temné bratrstvo, jako v Oblivionu a mohli by se tam třeba zabíjet Ghůlové a získávali by jste nové hodnosti a postup. Musím souhlasit s tím, že ve Vaultu bylo jen pár věcí. Mohly být třeba nějaké úkoly klidně i typu běž do druhého poschodí a přines mi flašku s mlíkem... A když by jste šli tak by tam mohly být naskriptované sekvence jak chlápek padá ze schodů, baba za ním běží aby mu pomohla, potom třeba jak by se někdo hádal a strážník by musel zakročit... To jsou všechno věci, které jsou na oko příjemné a vy víte, že hra nějak žije a že se tam něco děje a že tam nejsou jenom nějaké postavičky které dělají pořád to samé. Udělají dva kroky zastaví se a čumí do zdi. Pak se otočí prohodí mezi sebou větu, kterou už před tím 2x řekli a dělají pořád to samé. Také chybí nějaká okolní hudba, nebo zvuk... Např hukot nějakého motoru ve vaultu, nebo zvuk světel.... Musím říct, že se mi Engine Oblivion a Fallout vůbec nelíbí. Je to celé takové suché a nepřipadá mi to vůbec živé. Nájezdníci vás napadají pořád stejně a nijak zákeřně. Prostě k vám přiběhnou na 10 metrů a začnou do vás střílet i když mají 2 metry vedle balvan za který by se schovali. Líbí se mi třeba v Call of Duty 2, 4, nebo 5, když se voják schová za strom a ještě si u toho klekne a chytí si helmu aby mu nespadla z hlavy a vy víte, že už to není jen nějaký pohyblivý terč, který se dá zabít jednou mířenou ranou do hlavy...Chybí tomu naskriptované videa a pohyby, se kterými si Bethesda asi nedělala hlavu. Všechno je stejné a po chvíli se okouka. Taky mi vadí, že hráč který nedělá vedlejší úkoly a dělá jen hlavní línii může dohrát hru i za 2 hodiny a potom hra končí... V Oblivionu to bylo tak, že jste po dokončení hlavní línie mohli ještě dál pokračovat a dělat vedlejší úkoly, dungeony, dělat úkoly pro guildy atd. Ve Fallout 3 však ne.. Uděláte hlavní línií a šmitlik pytlik... :-)
Kontaktní údaje