.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: karel
Text: zdravím, tak sem to tu prolítl a ohlasy sou bohužel stejný jako na jiných zahraničních fórech, zázrak se teda opravdu asi fakt nekoná a narážky a podobnost s oblivionem se staly realitou (bohužel, mě třeba oblivion vůbec nebavil) když čtu tady i mimo že to je jednoduchý, nudný, místy vyloženě stupidní (ve všech takhle negativně laděných recenzích zmiňujou to samý, takže na to asi fakt bude pravda) tak to fakt ne. původní fallouty sem hrál, vynikající hry, sice nejsem vůbec maniak do týhle hry jako asi většina tady (jedničku sem hrál jednou, dvojku dvakrát - nejdřív anglicky pak pěkně znovu česky), jelikož se k falloutu 3 dostanu za hodně dlouho (nemám na to comp) tak už budou patche venku a doufám že i nějaký opravující módy, ano, ještě jednou, ano, fallouta 3 si hodlám zahrát tak jako tak protože si na hry rád udělám názor hezky sám:) bohužel bethesda nemá jistý moje peníze ani náhodou /(po zkušenosti s oblivionem a prvních náznacích jak má vypadat fallout 3) pro rejpaly že si nikdy nic nekoupim, rád vás někdy pozvu k sobě domů a garantuju vám že většině z vás by upadla huba při tý sbírce, jinak všechny moje očekávání směřujou k diablu 3 (to má i moje jistý peníze už teď)

mimochodem poznámka: když už diablo 3 mohlo zůstat u pohledu zhora, proč to kua nešlo u falloutu?hehe, ale jak tak čtu 3D je jeden z mála plusů, komický zjištění
Kontaktní údaje