.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Erendil
Text: to vole vy si ze mne snad delate prdel ne?? plne souhlasim s Belevenem, vy ste tady fakt nuzáci... tvrdit ze je Oblivion nuda, no jasne jak tam neni super oblek a mutanti, tak to neni hra pro vas co? pripada mi ze se vubec neumite vzit do hry, do pribehu, jenom hledate kde je neco spatne, ja jsem treba Oblivion dohral bez Oscurus a pohodove mi to stacilo na 3 mesice hrani...a pokud je F3 aspon z poloviny tak dobra jako Oblivion, tak si ji rad zahraju... jasne nadavejte cele Bethesde, ptz pro vas vyviji hry, ktere si vy nelegalne stahnete a pak buzerujete... nikdo nevidite asi tu praci ktera je za celou hrou, ze?? proste vy ste borci, vam se to nelibi a proto to ma 2/10 co?? mam napad, udelejte si nejakou hru sami, pak uvidite co to je neco dobreho udelat, a pak za 2 mesice prace az budete mit primitivni hru nekdo prijde a rekne vam ze je to hnus... hahá a vy budete urcite stestim bez sebe, ze?? nebo si nejakou hru kupte a utratte penizky, a pak se vam tak lehce nadavat nebude... stahnout si to a rict ze je to brecka je o necem jinem nez za to vysolit 1200 a rict ze to nic do sebe... zkuste se trochu zamyslet, fakt ze jo
Kontaktní údaje