.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: kava
Text: komu sa fallout 3 nepaci nech ho nehra. plati hlavne pre tych co ho upiratili. hrat ho niekolko (kludne desiatky) hodin a potom napisat 2/10, ale drzat ho stale na disku a pre istotu ho rozohrat este raz a skusit to za zaporaka -to je vec co nechapem. ono je to asi dost cool a in byt za akehosi pseudointelektuala ohovarajuceho vsetko a vsetkych. poslednou dobou takycho fajnsmekrov vo vseobecnosti dost pribuda a ani herny priemysel neni zda sa vynimka.

komu sa F3 paci nech si ho uziva.

boli v podstate 2 moznosti. budto fallout uz nikdy ziaden nebude, alebo to bethesda spravi tak ako to urobit vie (sami to myslim v 2005 deklarovali ked napisali ze to nebude ziadne iso a ze to bude v ich style) s pouzitim technologii a hlav co ma k dispozici.

negativisti mohli 4 roky remcat (F3 myslim bethesda oznamila v 2004) a stracat cas ohovaranim niecoho, o com boli davno dopredu presvedceny ze to bude stat za hovno. a teraz aby neboli za blbcov tak aj ak sa im na tom nieco paci a dali by tomu podvedome aj lepsie hodnotenie tak to zdupu pod ciernu zem, ale hraju to:) pritom je tu jednoduche riesenie. staci si po stoosmy krat rozohrat genialneho F2 a uzit si stovky hodin najlepsieho RPG co kedy na PC vyslo. ale oni nie, furt budu preliezat vsetky fora a remcat a strhavat body a budu hrat. jeden krat, druhy krat a mozno aj treti krat:P


az sa mi F3 dostane pod ruky tak ma mozno bavit nebude, neviem. ma vsak uz teraz jednu silnu vlastnost a totiz originalny postapo svet. ak by to bola len sprostoducha FPS (akoze asi neni) stale bude pre postapo vynimocna v porovnani so vsetkymi tymi hrami z druhej svetovej. mno uvidime, negativistami sa rozhodit nenecham a stale sa tesim:)

Kontaktní údaje